Prointegra
Wiadomości z tagiem Universal  RSS
Aktor filmu "Raj dla par" pozywa studio Universal

28.11.2020 2:26


Oto kolejny rozdział skandalu, który rozegrał się w 2009 roku. Dotyczył on komedii „Raj dla par”, a konkretniej promującego ją plakatu. W wersji plakatu przeznaczonej na rynki zagraniczne, studio Universal zdecydowało się na usunięcie z niego jednej z czterech widocznych na nim par. W efekcie kontrowersji studio przeprosiło i obiecało zaprzestania korzystania ze spornego plakatu. Jedenaście lat później, wycięty z niego czarnoskóry aktor Faizon Love pozywa studio Universal, oskarżając je o dyskryminację ze względu na rasę.

Tagi: Universal
Źródło: film.interia.pl

Rasizm powodem pozwania Universal Pictures przez aktora znanego z "Raju dla par"

27.11.2020 10:34

Universal Pictures został pozwany przez Faizona Love’a. Aktor i komik zarzuca wytwórni dyskryminację rasową. Szczegóły w dalszej części artykułu.

Tagi: Universal
Źródło: fdb.pl

Netflix kupuje prawa do międzynarodowej dystrybucji "Nowin ze świata" z Tomem Hanksem

12.11.2020 15:28

Universal Pictures zdecydował się sprzedać platformie Netflix międzynarodowe prawa do dystrybucji najnowszego filmu z Tomem Hanksem w roli głównej. Tym samym Nowiny ze świata pojawią się w ofercie serwisu streamingowego.

Źródło: fdb.pl

Chris Pratt i bracia Russo zaangażowani w remake komedii akcji ''Saigon Bodyguards''

11.11.2020 12:49

Jak donoszą zagraniczne media bracia Russo współpracują z studiem Universal Pictures, w celu opracowania angielskiego remake’u filmu 'Saigon Bodyguards' w reżyserii Kena Ochiai.

Źródło: fdb.pl

Powstanie reboot filmu ''Król Skorpion'' - producentem Universal i The Rock

11.11.2020 11:41

Minęło prawie 20 lat od filmu Król Skorpion, w którym aktor Dwayne Johnson znany pod pseudonimem The Rock wcielił się w tytułową postać. Uznano, iż czas ten jest wystarczającym, aby wziąć się za zrobienie rebootu. Odpowiedzieć za jego produkcje ma studio Universal Pictures oraz sam Johnson za pośrednictwem Seven Bucks Productions.

Źródło: fdb.pl

Jordan Peele zapowiada nowy horror - premiera w 2022 roku

10.11.2020 10:43

Universal Pictures zapowiedziało premierę nowego horroru reżysera takich hitów jak Uciekaj! oraz To my. Jordan Peele zaprezentuje nam swoje nowe dzieło latem 2022 roku.

Źródło: fdb.pl

Bohaterowie filmu Eternals na grafikach

06.11.2020 12:41


Eternals to produkcja zaplanowana przez Marvel Cinematic Universe. Zobaczcie jak prezentują się bohaterowie. Pozycja pierwotnie miała trafić na rynek w listopadzie 2020 roku, niestety ze względu na pandemię, premiera została przesunięta. Później celowano w luty 2021 roku, ale i ta…

Źródło: planetagracza.pl

Tajni agenci wkraczają do akcji! Nowe odcinki "Agent Binky: Pets of the Universe" na antenie Boomeranga

26.10.2020 13:03

Grupa agentów pod przewodnictwem kota Binky’ego to ulubieńcy widzów Boomeranga! Odważne zwierzątka rozwiążą każdą tajemniczą sprawę. Agenci potrafią działać pod przykrywką, ponieważ nawet ich właściciele nie podejrzewają, czym naprawdę zajmują się pupile! Nowe odcinki Agent Binky: Pets of The Universe w listopadzie na antenie Boomeranga.

Tagi: Universal
Źródło: fdb.pl

Coś się kończy, coś się zaczyna. Szybcy i wściekli znikną z ekranów

21.10.2020 13:27


Studio Universal Pictures planuje zakończyć przygodę z serią Szybcy i wściekli. Entuzjaści luksusowych wozów mogą jeszcze liczyć na dwa filmy, w reżyserii Justina Lin. Realizator ma na swoim koncie już pięć produkcji trakujących o wyścigach aut (m.in. Szybcy i wściekli…

Źródło: planetagracza.pl

Yondu nie żyje, ale Rooker che wrócić w innej roli

16.10.2020 10:12

James Gunn już wspominał, że nigdy więcej nie zobaczymy Yondu w Marvel Cinematic Universe, pomijając retrospekcję, tym razem to Michael Rooker zapewnił, że jego postać znana ze Strażników Galaktyki na pewno nie żyje. Aktor jest jednak bardzo otwarty na pomysł powrotu do MCU jako inna postać.

Tagi: Universal
Źródło: fdb.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami