Klatka.pl
Wiadomości z tagiem Universal  RSS
Deadpool 3 zostanie wydany i otrzyma kategorię R

12.01.2021 11:35


Wielu fanów Marvela zastanawiało się czy film Deadpool 3 się ukaże. Potwierdzono tą informację, produkcja uzyska kategorię R. Prezes Marvel Studios – Kevin Feige, potwierdził powrót Deadpoola. Poinformował również, iż widowisko zostanie osadzone w uniwersum Marvel Cinematic Universe. Za scenariusz…

Tagi: Universal
Źródło: planetagracza.pl

Darmowe horrory na youtube

08.01.2021 19:33


Studio Universal udostępni darmowe horrory na youtube. Wśród klasyków kina grozy z którymi widzowie będą mogli się zapoznać, znajdą się: Niewidzialny człowiek, Wilkołak czy Dracula. Produkcje zostaną udostępnione na kanale Fear: The Home of Horror i każda z nich będzie…

Źródło: planetagracza.pl

Joseph Gordon-Levitt spotkał się z przedstawicielami Marvel Studios

30.12.2020 10:12

Marvel Studios ma zaplanowane wiele produkcji kinowych oraz seriali, które trafią bezpośrednio do oferty platformy streamingowe Disney+. W Marvel Cinematic Universe pojawi się wiele nowych bohaterów, a więc potrzebne będą nowe gwiazdy.

Źródło: fdb.pl

Kontynuacja animacji ''Dzieciak rządzi'' z nową, późniejszą o pół roku, datą premiery

30.12.2020 9:37

Oczekiwana kontynuacja udanej animacji Dzieciak rządzi od Universal Pictures i DreamWorks Animation zostaje przesunięta aż na koniec lata. W harmonogramie premier produkcja ta zastępuje animację The Bad Guys, która przechodzi do 2022 roku.

Źródło: fdb.pl

Loki. Obejrzyjcie zwiastun serialu

11.12.2020 12:02


Zwiastun serialu Loki trafił do sieci. Fani Marvela mogą szykować się na wielką ucztę. Widowisko ma trafić na platformę Disney+. Traktować będzie o jednym z głównych antagonistów Marvel Cinematic Universe. Serial przedstawi historię boga podstępu, po tym jak objął panowanie…

Źródło: planetagracza.pl

Aktor filmu "Raj dla par" pozywa studio Universal

28.11.2020 2:26


Oto kolejny rozdział skandalu, który rozegrał się w 2009 roku. Dotyczył on komedii „Raj dla par”, a konkretniej promującego ją plakatu. W wersji plakatu przeznaczonej na rynki zagraniczne, studio Universal zdecydowało się na usunięcie z niego jednej z czterech widocznych na nim par. W efekcie kontrowersji studio przeprosiło i obiecało zaprzestania korzystania ze spornego plakatu. Jedenaście lat później, wycięty z niego czarnoskóry aktor Faizon Love pozywa studio Universal, oskarżając je o dyskryminację ze względu na rasę.

Tagi: Universal
Źródło: film.interia.pl

Rasizm powodem pozwania Universal Pictures przez aktora znanego z "Raju dla par"

27.11.2020 10:34

Universal Pictures został pozwany przez Faizona Love’a. Aktor i komik zarzuca wytwórni dyskryminację rasową. Szczegóły w dalszej części artykułu.

Tagi: Universal
Źródło: fdb.pl

Netflix kupuje prawa do międzynarodowej dystrybucji "Nowin ze świata" z Tomem Hanksem

12.11.2020 15:28

Universal Pictures zdecydował się sprzedać platformie Netflix międzynarodowe prawa do dystrybucji najnowszego filmu z Tomem Hanksem w roli głównej. Tym samym Nowiny ze świata pojawią się w ofercie serwisu streamingowego.

Źródło: fdb.pl

Chris Pratt i bracia Russo zaangażowani w remake komedii akcji ''Saigon Bodyguards''

11.11.2020 12:49

Jak donoszą zagraniczne media bracia Russo współpracują z studiem Universal Pictures, w celu opracowania angielskiego remake’u filmu 'Saigon Bodyguards' w reżyserii Kena Ochiai.

Źródło: fdb.pl

Powstanie reboot filmu ''Król Skorpion'' - producentem Universal i The Rock

11.11.2020 11:41

Minęło prawie 20 lat od filmu Król Skorpion, w którym aktor Dwayne Johnson znany pod pseudonimem The Rock wcielił się w tytułową postać. Uznano, iż czas ten jest wystarczającym, aby wziąć się za zrobienie rebootu. Odpowiedzieć za jego produkcje ma studio Universal Pictures oraz sam Johnson za pośrednictwem Seven Bucks Productions.

Źródło: fdb.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Klatka.pl
Kontakt z nami