f4up
Wiadomości z tagiem Twitter  RSS
Jeff Bridges ma chłoniaka

20.10.2020 20:41

Amerykański aktor Jeff Bridges poinformował na Twitterze, że cierpi na chłoniaka, rodzaj nowotworu układu limfatycznego, oraz że rozpoczął już leczenie.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Jeff Bridges ma chłoniaka! Jak czuje się hollywoodzki gwiazdor?

20.10.2020 11:05


Amerykański aktor Jeff Bridges poinformował na Twitterze, że cierpi na chłoniaka - rodzaj nowotworu układu limfatycznego. Gwiazda takich filmów, jak "Ostatni seans filmowy", "Tron", "Fisher King" czy "Ukryta prawda" wyznał, że rozpoczął już leczenie.

Źródło: film.interia.pl

Nie żyje współtwórca TVP Sport - Ferdynand Sylwester Grzeszczak

18.10.2020 20:26

W niedzielę zmarł Ferdynand Sylwester Grzeszczak, dziennikarz redakcji sportowych TVP, wieloletni kierownik działu transmisji. Wiadomość podał na Twitterze Marek Szkolnikowski, dyrektor TVP Sport, zaznaczając, że zmarły był współtwórcą tej anteny.

Tagi: Twitter
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

TVP Info krytykowane za wpis „zjadł śniadanie" o stanie zdrowia Romana Giertycha

16.10.2020 18:23

W piątek przed południem tekst na portalu TVP Info o stanie zdrowia Romana Giertycha, który w czwartek po południu zemdlał, kiedy funkcjonariusze CBA przeszukiwali jego dom, na twitterowym profilu stacji zapowiedziano stwierdzeniem, że adwokat „zjadł śniadanie”. W czwartek Wojciech Biedroń z „Sieci” i Paweł Rybicki sugerowali, że Giertych mógł celowo omdleć.

Tagi: Twitter
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Wiedźmin 2 od Netflix – Yennefer i Ciri na nowych zdjęciach

08.10.2020 18:28


Polski oddział Netfliksa opublikował na Twitterze świeże fotografie z nowego sezonu Wiedźmina. Zdjęcia pokazują dwie główne bohaterki. W pierwszym poście widzimy aktorkę Freyę Allan z mieczem. Wygląda na to, że Ciri przejdzie w drugim sezonie szkolenie w twierdzy wiedźminów. Co…

Źródło: planetagracza.pl

Druga część „Borata” trafi na Amazon Prime przed wyborami prezydenckimi w USA

30.09.2020 15:36


Tuż przed wczorajszą debatę prezydencką w Stanach Zjednoczonych na jednym z koncie twitterowym pojawiło się wideo z gratulacjami dla Trumpa za zwycięstwo w tym starciu z Bidenem. Konto podpisano „Republika Kazachstanu”, a filmik to część kampanii promocyjnej drugiej części „Borata”. Już wiadomo, że film pojawi się jeszcze przed wyborami w Ameryce na platformie streamingowej Amazon Prime.

Źródło: film.interia.pl

Laureat Oscara nakręci sequel "Króla Lwa"

29.09.2020 18:34


Laureat Oscara za film "Moonlight", Barry Jenkins, nakręci sequel "Króla Lwa" - poinformował serwis Deadline. Informację tę potwierdził na Twitterze sam reżyser.

Źródło: film.interia.pl

Twórca "Szóstego zmysłu" wpadł na pomysł nowego filmu dzięki komiksowi

28.09.2020 15:37


„To zakrawa na cud, że stoję tu i rozpoczynam zdjęcia do swojego najnowszego filmu. +Old+, taki będzie nosić tytuł” – napisał na Twitterze M. Night Shyamalan. D wpisu dołączył dwa zdjęcia. Na pierwszym stoi z maseczką ochronną na twarzy i klapsem filmowym w dłoni. Drugie zdjęcie to teaserowy plakat filmu „Old”. Widać na nim datę premiery (wyznaczoną na lipiec 2021 roku) i hasło: „To tylko kwestia czasu”. Warstwa graficzna plakatu to dolna część klepsydry, w której zamiast piasku przelatują z góry na dół ludzkie sylwetki.

Źródło: film.interia.pl

Lider branży futrzarskiej opisał ofertę reklamową od TV Republiki i „Gazety Polskiej”. Sakiewicz: absurdalne kłamstwa

21.09.2020 21:00

Lider branży futrzarskiej, Szczepan Wójcik, poinformował na Twitterze, że w 2017 roku osoby związane z TV Republika negocjowały z jego mediami kampanię promującą branżę. - Nie zgodziłem się, odebrałem to jako próbę wywarcia na mnie presji. Gdybym na to poszedł, miałbym dzisiaj spokój - mówi nam Wójcik. - To kłamstwa. Lobbyści sami wówczas do nas przychodzili, ja wydałem zakaz kontaktów z nimi - odpowiada Tomasz Sakiewicz.

Tagi: Twitter
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Gary Lineker z niższą pensją w BBC. W 2019 roku zarobił 1,75 mln funtów

16.09.2020 20:49

Gary Lineker, najlepiej zarabiająca dotąd gwiazda BBC zgodził się na obniżenie pensji o 23 procent. W 2019 roku były piłkarz zarobił 1,75 mln funtów za komentowanie w stacji meczów piłkarskich. Lineker zobowiązał się też do ograniczenia na Twitterze własnych wpisów o treści politycznej.

Tagi: Mecz, Twitter
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami