Klatka.pl
Wiadomości z tagiem Twitter  RSS
Sąd umorzył sprawę karną z art. 212, którą Renacie Grochal wytoczyła TVP za „nagonkę na Adamowicza”

12.01.2021 20:48

Warszawski Sąd Okręgowy umorzył prawomocnie sprawę, jaką Renacie Grochal z „Newsweeka” wytoczyła Telewizja Polska. Powodem pozwu był wpis dziennikarki zamieszczony na Twitterze, zarzucający publicznemu nadawcy nagonkę na zamordowanego prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. - TVP próbuje zastraszać dziennikarzy, sąd to udaremnił - komentuje dziennikarka.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

TVP Info krytykowane za porównanie uczestników zamieszek na Kapitolu do polskiej opozycji

06.01.2021 21:58

Na profilu twitterowym TVP Info stwierdzono, że podczas zamieszek na Kapitolu „część demonstrantów zaczęła zachowywać się na sali obrad jak polska opozycja”. Takie porównanie skrytykowało wielu dziennikarzy.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

"Jak najdalej stąd" z nagrodą na festiwalu w Cottbus

05.01.2021 16:08


Film "Jak najdalej stąd" otrzymał Nagrodę Publiczności 30. Festiwalu Filmowego w Cottbus. Obrazowi w reżyserii Piotra Domalewskiego przyznano również nagrodę specjalną dla najlepszego reżysera oraz nagrodę Jury Ekumenicznego - poinformował na Twitterze Polski Instytut Sztuki Filmowej (PISF).

Źródło: film.interia.pl

"The Beatles: Get Back": Są pierwsze fragmenty dokumentu Petera Jacksona

21.12.2020 13:48


Paul McCartney zaprezentował w poniedziałek na swym Twitterze fragmenty dokumentalnego filmu "The Beatles: Get Back" w reżyserii Petera Jacksona. Uznany reżyser zapewnia w klipie, że jest już w połowie prac nad oczekiwanym filmem, którego premiera zaplanowana jest na 27 sierpnia 2021.

Tagi: Twitter
Źródło: film.interia.pl

"Baltazar": Sofia Loren u Jerzego Skolimowskiego

16.12.2020 11:44


Sophia Loren zagra w nowym filmie "Baltazar" w reż. Jerzego Skolimowskiego. Będzie to współczesna interpretacja "Na los szczęścia, Baltazarze" Roberta Bressona - poinformował w środę na Twitterze Polski Instytut Sztuki Filmowej (PISF).

Źródło: film.interia.pl

Kourtney Kardashian w remake'u filmu "Cała ona"

10.12.2020 9:25


W dobie królowania mediów społecznościowych informacje na temat nowych produkcji i ich obsady często ujawniane są poprzez kontrolowane wycieki czy niespodziewane wpisy na Instagramie bądź Twitterze. Podobnie wygląda sprawa wiadomości o epizodzie, jaki w nowej wersji filmu "Cała ona" zagra Kourtney Kardashian.

Tagi: Twitter
Źródło: film.interia.pl

Chadwick Boseman: Najczęściej udostępniany tweet 2020 roku

09.12.2020 13:10


Ostatnim wpisem na oficjalnym koncie Chadwicka Bosemana na portalu społecznościowym Twitter był ten informujący o śmierci aktora. Zaledwie 43-letni gwiazdor „Czarnej Pantery” zmarł 28 sierpnia na raka jelita grubego. Jak się okazuje, tweet ten, według stanu na poniedziałek 7 grudnia, jest najczęściej retweetowanym wpisem 2020 roku. Ma też największą liczbą tzw. polubień w całej historii Twittera.

Tagi: Twitter
Źródło: film.interia.pl

Letitia Wright jest przeciwniczką szczepień. Zalała ją fala hejtu, musiała zareagować

08.12.2020 10:48

Letitia Wright obawia się szczepionek. Kiedy umieściła na Twitterze materiał przestrzegający przed remedium na covid, znalazła się pod ostrzałem....

Tagi: Twitter
Źródło: film.wp.pl

Katarzyna Łaniewska: Wspaniała dama, kochany człowiek

08.12.2020 8:25


Wspaniała dama, kochany człowiek. Świetna, lubiana aktorka - napisał w poniedziałek, 7 grudnia, na Twitterze prezydent Andrzej Duda o zmarłej Katarzynie Łaniewskiej. "Droga Pani Katarzyno, będzie nam Pani brakowało" - dodał.

Tagi: Doda, Twitter
Źródło: film.interia.pl

Gwiazda „Czarnej Pantery” kwestionuje skuteczność szczepień na koronawirusa

04.12.2020 16:34


Oburzenie fanów wzbudził opublikowany w czwartek na portalu społecznościowym Twitter wpis Letitii Wright. Aktorka umieściła w nim link do umieszczonego na YouTube nagrania, którego autor kwestionuje skuteczność i bezpieczeństwo nie tylko szczepionki na koronawirusa, ale i szczepionek w ogóle. Tweet nie jest już dostępny. „Jeśli nie zgadzasz się z powszechnymi opiniami, ale zadajesz pytania i myślisz samodzielnie – zostajesz skasowany” – skomentowała sprawę na Twitterze Wright. Ale na tym temat się nie skończył.

Tagi: Twitter
Źródło: film.interia.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Klatka.pl
Kontakt z nami