Klatka.pl
Wiadomości z tagiem Thriller  RSS
''Kobieta w oknie'' pojawi się na platformie Netflix w pierwszej połowie tego roku

11.01.2021 10:17

Psychologiczny thriller Kobieta w oknie, który pierwotnie trafić miał do kin pojawi się jednak na platformie Netflix. Studio 20th Century Fox po kilkukrotnej zmianie daty kinowej premiery, zrezygnowało z wypuszczenia filmu na duży ekran. Sprzedano prawa streamingowemu serwisowi, który w swojej ofercie produkcję tą umieścić ma w pierwszej połowie tego roku.

Źródło: fdb.pl

Czy uda się uchronić świat przed nuklearną zagładą? - zobaczcie zwiastun nowego filmu Netflixa ''W strefie wojny''

07.01.2021 8:55

Platforma Netflix opublikowała oficjalny zwiastun swojego nowego thrillera science fiction W strefie wojny. Jego akcja rozgrywa się w niedalekiej przyszłości, w której to człowiek we współpracy z androidem musi zlokalizować nuklearną broń.

Źródło: fdb.pl

Reżyser "Zejścia" i plaga w zwiastunie "The Reckoning"

07.01.2021 0:53

Prezentujemy oficjalny zwiastun The Reckoning, nowego horroru brytyjskiego reżysera Neila Marshalla (Dog Soldiers, Zejście). Produkcja jest opisywana jako – krwawy thriller zemsty w historycznym przebraniu.

Źródło: fdb.pl

"Rysa": Julia Kijowska gwiazdą nowej produkcji IPLI

02.01.2021 9:56


Serial "Rysa”, będący ekranizacją powieści Igora Brejdyganta o tym samym tytule, zadebiutuje w styczniu w ofercie IPLI. Produkcja jest połączeniem zagadkowego kryminału i thrillera psychologicznego, w którym śledzimy losy policjantki z tajemniczą przeszłością.

Tagi: Thriller
Źródło: film.interia.pl

"Contagion - Epidemia strachu": Steven Soderbergh nakręci sequel?

29.12.2020 16:26


Słynny thriller science fiction z 2011 roku doczeka się kontynuacji. Zdradził to Steven Soderbergh w najnowszym wywiadzie. Reżyser określił planowany film mianem "filozoficznego" i zapowiedział, że ukaże on temat pandemii z niezupełnie innej strony.

Źródło: film.interia.pl

Denzel Washington w zwiastunie thrillera ''The Little Things''

23.12.2020 9:08

Studio Warner Bros. Pictures opublikowało pierwszą zapowiedź filmu kryminalnego Johna Lee Hancocka noszącego tytuł The Little Things. W głównych rolach występują laureaci Oscara – Denzel Washington i Rami Malek.

Źródło: fdb.pl

Jennifer Lopez agentką w nowej produkcji Netfliksa

18.12.2020 15:43


Jennifer Lopez, która nieźle radzi sobie też jako aktorka, podąży tropem seryjnego mordercy w nowym thrillerze wyprodukowanym przez platformę Netflix. Podstawą scenariusza tego filmu będzie bestsellerowa powieść "The Cipher" Isabelli Maldonado.

Źródło: film.interia.pl

Broń przyszłości i androidy w zwiastunie "Outside the Wire" od twórcy "1408"

14.12.2020 23:06

Netflix udostępnił oficjalny zwiastun Outside the Wire, odważnego, nowego thrillera science fiction autorstwa szwedzkiego filmowca Mikaela Håfströma, którego akcja rozgrywa się w niedalekiej przyszłości.

Źródło: fdb.pl

"Chaos Walking": Tom Holland w thrillerze science-fiction

20.11.2020 14:34


Wyreżyserowany przez Douga Limana ("Swingers", "Na skraju jutra", "Tożsamość Bourne’a") "Chaos Walking" to jeden z dwóch filmów z Tomem Hollandem w roli głównej, które - jak się wydawało - nigdy nie ujrzą światła dziennego. Jeśli chodzi o ten pierwszy, czyli ekranizację popularnej gry komputerowej "Uncharted", to niedawno zakończono do niego zdjęcia. Drugi właśnie doczekał się zwiastuna. Obok Hollanda w filmie "Chaos Walking" zobaczymy gwiazdę trzech ostatnich części "Gwiezdnych wojen", Daisy Ridley.

Źródło: film.interia.pl

[18.11.2020] Sekrety z przeszłości

14.11.2020 0:00

Noomi Rapace ("Millennium", "Prometeusz"), Joel Kinnaman ("RoboCop", "Legion Samobójców") i Chris Messina ("Operacja Argo") w trzymającym w napięciu thrillerze Yuvala Adlera – nagrodzonego w Wenecji reżysera "Betlejem" i "Perfekcjonistki". Pochodząca z Rumunii Maja (Noomi Rapace) wiedzie...

Tagi: Thriller
Źródło: datapremiery.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Klatka.pl
Kontakt z nami