Klatka.pl
Wiadomości z tagiem Steven Spielberg  RSS
Ruszyły prace nad kontynuacją "Player One" Spielberga

31.12.2020 7:18


Studio Warner Bros. szykuje się do ekranizacji książki Ernesta Cline’a "Ready Player Two", która miesiąc temu miała swoją premierę. To kontynuacja powieści "Ready Player One", którą przeniósł na duży ekran Steven Spielberg. Decyzja o rozpoczęciu prac nad kontynuacją filmu "Player One" była właściwie formalnością zważywszy na świetne wyniki finansowe filmu Spielberga. Zarobił on w kinach prawie 600 milionów dolarów.

Źródło: film.interia.pl

Potomkowie Roalda Dahla zarabiają miliardy. Po 30 latach przeprosili za jego słowa

09.12.2020 0:11

Roald Dahl był uwielbianym autorem książek dla dzieci, które na ekrany przenosił m.in. Tim Burton i Steven Spielberg. Twórca "Charliego i fabryki...

Źródło: film.wp.pl

Steven Spielberg otrzymuje groźby śmierci od stalkerki

08.12.2020 4:26


Jeden z największych reżyserów w historii kina od wielu miesięcy nękany jest przez pewną kobietą. Teraz może nieco odetchnąć z ulgą. Na stalkerkę, która groziła, że zabija Stevena Spielberga, został nałożony sądowy zakaz zbliżania się do filmowca oraz jego rodziny.

Źródło: film.interia.pl

Reżyser nowego Bonda realizuje serial. Producentami Steven Spielberg i Tom Hanks

11.10.2020 11:01


Cary Joji Fukunaga wraca do telewizji. Reżyser kryminalnego serialu "Detektyw" z Matthew McConaugheyem i Woodym Harrelsonem, zajęty był ostatnio pracą na planie najnowszego filmu o przygodach Jamesa Bonda "Nie czas umierać". Teraz dla platformy streamingowej Apple TV+ wyreżyseruje trzy odcinki serialu "Masters od the Air", którego producentami są Steven Spielberg i Tom Hanks.

Źródło: film.interia.pl

Cary Joji Fukunaga za kamerę serialu "Masters of The Air". Nad profukcją czuwają Steven Spielberg i Tom Hanks

09.10.2020 20:17

Cary Joji Fukunaga, reżyser najnowszego filmu z Jamesem Bondem - "Nie czas umierać", stanie za kamerą serialu "Masters of The Air". Całość wyprodukują m.in. Steven Spielberg i Tom Hanks.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Premiery „Czarnej Wdowy” i „West Side Story” przełożone na 2021 rok

24.09.2020 18:59


Fani produkcji Disneya będą musieli zacisnąć zęby i poczekać. To, co dotychczas było plotką, stało się bowiem faktem. Premiera komiksowej „Czarnej Wdowy” została przełożona na przyszły rok, równo o rok przesunięto też premierę musicalu „West Side Story” Stevena Spielberga ze zdjęciami Janusza Kamińskiego. A to nie wszystkie zmiany w kalendarzu premier Disneya.

Źródło: film.interia.pl

Steven Spielberg w żałobie. Odszedł jego ojciec

26.08.2020 16:05

Hollywoodzki reżyser był bardzo związany ze swoim rodzicem. Arnold Spielberg zmarł w wieku 103 lat.

Źródło: film.wp.pl

Reżyserka „Mulan” stworzy film dla wytwórni Spielberga

30.06.2020 18:35


Reżyserka „Mulan” stworzy film dla wytwórni Spielberga
Należąca do Stevena Spielberga wytwórnia Amblin Partnerts podpisała umowę z Niki Caro, reżyserką "Mulan". Artystka poprowadzi dla studia ekranizację bestsellerowej powieści Jess Wal...

Źródło: filmozercy.com

Filmy Spielberga największymi przebojami kin samochodowych

24.06.2020 20:23


Jednym z nieoczekiwanych skutków pandemii COVID-19 jest renesans popularności kin samochodowych. W nowej rzeczywistości, kiedy kolejne wielkie premiery przekładane są na czas późniejszy, większość repertuaru stanowią filmy, które w normalnej dystrybucji kinowej nie miałyby szans na sukces, a także największe filmowe hity sprzed lat. Dowodem najświeższy amerykański box-office, na którego czele znaleźć można wyreżyserowane przez Stevena Spielberga „Park Jurajski” oraz „Szczęki”.

Źródło: film.interia.pl

Ansel Elgort odpowiada na zarzuty o molestowanie seksualne

21.06.2020 14:48


Ansel Elgort odpowiada na zarzuty o molestowanie seksualne
Ansel Elgort, którego pod koniec roku mamy zobaczyć w nowej wersji musicalu "West Side Story" w reżyserii Stevena Spielberga, wystosował oficjalne oświadczenie odnoszące się do oska...

Źródło: filmozercy.com

Starsze wiadomości »
reklama
Klatka.pl
Kontakt z nami