f4up
Wiadomości z tagiem Steven Spielberg  RSS
Reżyser nowego Bonda realizuje serial. Producentami Steven Spielberg i Tom Hanks

11.10.2020 11:01


Cary Joji Fukunaga wraca do telewizji. Reżyser kryminalnego serialu "Detektyw" z Matthew McConaugheyem i Woodym Harrelsonem, zajęty był ostatnio pracą na planie najnowszego filmu o przygodach Jamesa Bonda "Nie czas umierać". Teraz dla platformy streamingowej Apple TV+ wyreżyseruje trzy odcinki serialu "Masters od the Air", którego producentami są Steven Spielberg i Tom Hanks.

Źródło: film.interia.pl

Cary Joji Fukunaga za kamerę serialu "Masters of The Air". Nad profukcją czuwają Steven Spielberg i Tom Hanks

09.10.2020 20:17

Cary Joji Fukunaga, reżyser najnowszego filmu z Jamesem Bondem - "Nie czas umierać", stanie za kamerą serialu "Masters of The Air". Całość wyprodukują m.in. Steven Spielberg i Tom Hanks.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Premiery „Czarnej Wdowy” i „West Side Story” przełożone na 2021 rok

24.09.2020 18:59


Fani produkcji Disneya będą musieli zacisnąć zęby i poczekać. To, co dotychczas było plotką, stało się bowiem faktem. Premiera komiksowej „Czarnej Wdowy” została przełożona na przyszły rok, równo o rok przesunięto też premierę musicalu „West Side Story” Stevena Spielberga ze zdjęciami Janusza Kamińskiego. A to nie wszystkie zmiany w kalendarzu premier Disneya.

Źródło: film.interia.pl

Steven Spielberg w żałobie. Odszedł jego ojciec

26.08.2020 16:05

Hollywoodzki reżyser był bardzo związany ze swoim rodzicem. Arnold Spielberg zmarł w wieku 103 lat.

Źródło: film.wp.pl

Reżyserka „Mulan” stworzy film dla wytwórni Spielberga

30.06.2020 18:35


Reżyserka „Mulan” stworzy film dla wytwórni Spielberga
Należąca do Stevena Spielberga wytwórnia Amblin Partnerts podpisała umowę z Niki Caro, reżyserką "Mulan". Artystka poprowadzi dla studia ekranizację bestsellerowej powieści Jess Wal...

Źródło: filmozercy.com

Filmy Spielberga największymi przebojami kin samochodowych

24.06.2020 20:23


Jednym z nieoczekiwanych skutków pandemii COVID-19 jest renesans popularności kin samochodowych. W nowej rzeczywistości, kiedy kolejne wielkie premiery przekładane są na czas późniejszy, większość repertuaru stanowią filmy, które w normalnej dystrybucji kinowej nie miałyby szans na sukces, a także największe filmowe hity sprzed lat. Dowodem najświeższy amerykański box-office, na którego czele znaleźć można wyreżyserowane przez Stevena Spielberga „Park Jurajski” oraz „Szczęki”.

Źródło: film.interia.pl

Ansel Elgort odpowiada na zarzuty o molestowanie seksualne

21.06.2020 14:48


Ansel Elgort odpowiada na zarzuty o molestowanie seksualne
Ansel Elgort, którego pod koniec roku mamy zobaczyć w nowej wersji musicalu "West Side Story" w reżyserii Stevena Spielberga, wystosował oficjalne oświadczenie odnoszące się do oska...

Źródło: filmozercy.com

The Trial of the Chicago 7 (2020) - reż. Aaron Sorkin

02.06.2020 11:55

Po "Molly's Game" Aaron Sorkin wziął się za swój kolejny reżyserski projekt. "The Trial of the Chicago 7" opowie (jak sama nazwa zresztą doskonale wskazuje) o procesie wytoczonym siedmiu organizatorom protestu przeciwko wojny w Wietnamie, który zaowocował setkami tysięcy uczestników i zamieszkami w Chicago na niespotykaną skalę. Poza reżyserią Sorkin podpisuje się też oczywiście jako scenarzysta. To też kolejny projekt, co przeczekał dosyć dużo wiosen na realizację, bo już w 2007 ten sam scenariusz miał przenieść na ekran nie kto inny, jak Steven Spielberg. Na stan obecny wiadomo już przynajmniej, że Sorkinowi udało się zgromadzić do tego przedsięwzięcia naprawdę zacną obsadę, obok ekranowego składu "Diuny" i "The French Dispatch" chyba najpiękniejszą jaką zobaczymy w tym roku: Sacha Baron Cohen, Eddie Redmayne, Jeremy Strong, Joseph Gordon-Levitt, Yahya Abdul-Mateen II, Michael Keaton, Mark Rylance, Frank Langella, William Hurt (o ile ten nie został zastąpiony, bo na IMDb to nie widnieje), Ben Schenkman, Alex Sharp, John Carroll Lynch oraz Kelvin Harrison Jr. Już z góry można obstawiać który film odbierze w przyszłym roku SAG za najlepszy aktorski zespół ;) Wiadomo, temat tego filmu może i trochę brzmi jak potencjalny haczyk na Akademię, ale nie zapominajmy mimo wszystko, że to tekst jednego z najlepszych obecnie scenarzystów w Hollywood. Takiego, który nawet historię powstawania Facebooka uczynił cholernie ciekawą :) Nie widziałem co prawda jeszcze jego reżyserskiego debiutu, ale dużo słyszałem że też dobry. No i ponownie - mając do dyspozycji taki zespół aktorski, przy którym nawet Redmayne mnie średnio odstrasza, to nie wierzę że przynajmniej ja będę się na seansie nudził. Na stan obecny data premiery w USA to 16 października 2020, o ile oczywiście ta zadyma z COVID-19 jeszcze nie wpłynie na ewentualne opóźnienie. Nie zdziwię się, jeśli dziejące się w czasie teraźniejszym zamieszki związane ze śmiercią George'a Floyda tylko wspomogą w tegorocznym oscarowym wyścigu, bo mam wrażenie, że to w pewnym stopniu podobna sytuacja do tej poruszanej przez Sorkina.

Źródło: forum.film.org.pl

Znamy szczegóły nowej części "Indiany Jonesa"

26.05.2020 12:33


W 2022 roku do kin ma trafić piąta część serii filmów o przygodach archeologa Indiany Jonesa. Jednak oprócz zapewnień, że film powstanie, długo nie ujawniano żadnych dotyczących go szczegółów. W ostatnich miesiącach się to zmieniło. Wybrano m.in. reżysera, który zastąpi twórcę czterech poprzednich części cyklu - Stevena Spielberga. To James Mangold, reżyser "Logana" i "Le Mans '66". Teraz nowe informacje na temat filmu roboczo nazwanego "Indiana Jones 5" przekazał producent Frank Marshall.

Źródło: film.interia.pl

Steven Spielberg wyprodukuje musicalową wersję serialu „Smash”

22.05.2020 16:18


Legendarny reżyser był jednym z producentów nadawanego od 2012 roku na antenie stacji NBC muzycznego serialu „Smash”. Opowiadał on o ekipie przygotowującej broadwayowski musical opowiadający o życiu Marilyn Monroe. Teraz zobaczymy go w musicalowej wersji, a Spielberg znów zajmie się produkcją.

Źródło: film.interia.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami