Klatka.pl
Wiadomości z tagiem Star Trek  RSS
Ukrywano to przez 12 lat. Nie uwierzycie, gdzie przemycono jego prochy

29.12.2020 22:02

James Doohan, aktor znany ze swojej roli Scotty’ego w serialu "Star Trek", zmarł w 2005 roku, a kilka lat później jego prochy wystrzelono w kosmos....

Tagi: Star Trek
Źródło: film.wp.pl

Zoe Saldana: K(l)asowa aktorka

20.11.2020 9:57


Jest jedyną aktorką na świecie, która ma na koncie role w dwóch najbardziej kasowych filmach w historii: "Avengers: Koniec gry" i "Avatar" (o czym nie wszyscy wiedzą, ponieważ w pierwszym ukryta jest pod zielonym makijażem, a w drugim pod niebieskim)! Ma zresztą świetną rękę do projektów odnoszących finansowe sukcesy, o czym świadczą również jej kreacje w seriach "Star Trek" (emisja 20 listopada, po północy w Polsacie), "Piraci z Karaibów" czy "Strażnicy Galaktyki". Śliczna Zoe Saldana wciąż czeka jednak na tak zwaną rolę życia, którą...

Tagi: Star Trek
Źródło: film.interia.pl

Będzie 4. sezon "Star Trek: Discovery"

18.10.2020 19:08

Świetna informacja dla wszystkich fanów produkcji należących do kultowej serii Star Trek. Już wiemy, że powstanie 4. sezon serialu CBS All Access zatytułowanego Star Trek: Discovery. Zdjęcia rozpoczynają się jeszcze w tym roku.

Tagi: Star Trek, CBS
Źródło: fdb.pl

W "Star Treku" po raz pierwszy postacie transpłciowe i niebinarne

04.09.2020 20:50

W trzecim sezonie serialu sci-fi  "Star Trek: Discovery"  pojawią się dwie nowe postaci - osoba transpłciowa i niebinarna. Role zagrają Blu del Barrio i Ian Alexander.

Tagi: Star Trek
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

W nowym sezonie „Star Treka” pojawi się postać transgenderowa i postać niebinarna

03.09.2020 17:03


O historycznym momencie dla trwającej od 1966 roku legendarnej kosmicznej serii „Star Trek” można mówić w świetle ostatnich decyzji obsadowych trzeciego sezonu serialu „Star Trek: Discovery”. Po raz pierwszy w historii cyklu pojawią się w nim postać transgenderowa oraz postać niebinarna.

Tagi: Star Trek
Źródło: film.interia.pl

Chris Pine odkrył w filmie Quentina Tarantino scenę z udziałem swojej babci

31.08.2020 15:26


„Chris Pine to bez wątpienia mój ulubiony aktor swojego pokolenia” – komplementował aktora na początku tego roku w jednym z podcastów Quentin Tarantino. Choć gwiazdor znany m.in. z roli kapitana Jamesa T. Kirka w ostatnich częściach filmu „Star Trek” nie zagrał jeszcze w żadnym filmie Tarantino, to dzięki swojej matce odnalazł jeszcze jeden zaskakujący fakt, który łączy go z tym reżyserem.

Źródło: film.interia.pl

''Star Trek: Lower Decks'' - pierwszy zwiastun animacji

13.07.2020 11:04

Platforma CBS All Access opublikowała pierwszą zapowiedź animowanego serialu Star Trek: Lower Decks osadzonego w popularnym uniwersum, za który odpowiada Mike McMahan, jeden z głównych scenarzystów i producentów wykonawczych serialu Rick i Morty.

Tagi: Star Trek, CBS
Źródło: fdb.pl

"Star Trek: Lower Decks" - znamy datę premiery serialu animowanego

02.07.2020 10:59

Star Trek: Lower Decks to najnowsza produkcja osadzona w popularnym uniwersum. Co ciekawe będzie to komediowy serial animowany, a jego twórcą jest człowiek, który dosyć mocno maczał palce w realizacji świetnego Ricka i Morty'ego.

Źródło: fdb.pl

Przyszłość „Star Treka” należy do telewizji? Simon Pegg odpowiada

20.05.2020 15:21


Przyszłość „Star Treka” należy do telewizji? Simon Pegg odpowiada
Telewizyjny świat "Star Treka" nieustannie się rozrasta, podczas gdy projekty przewidziane na wielki ekran stoją pod dużym znakiem zapytania. Zdaniem Simona Pegga, znanego z roli Scotty'eg...

Tagi: Star Trek
Źródło: filmozercy.com

Starsze wiadomości »
reklama
Klatka.pl
Kontakt z nami