Klatka.pl
Wiadomości z tagiem Spider-Man  RSS
​Pandemia COVID-19 nie wpłynęła na rozwój uniwersum Marvela

11.01.2021 12:45


Wraz z filmami "Avengers: Koniec gry" i "Spider-Man: Daleko od domu" zakończyła się tzw. Trzecia Faza Kinowego Uniwersum Marvela (MCU). Wejście do kolejnej, Czwartej Fazy, pokrzyżował wybuch pandemii COVID-19. To właśnie za jej sprawą konieczne było m.in. przełożenie o rok premiery filmu "Czarna Wdowa" ze Scarlett Johnasson w roli tytułowej. Mimo to, szef Marvel Studios Kevin Feige uważa, że pandemia nie wpłynęła znacząco na Czwartą Fazę MCU.

Źródło: film.interia.pl

Tom Holland przeszedł dramatyczną metamorfozę. "Zajechał się dla roli"

10.01.2021 21:54

Tom Holland chce za wszelką cenę pokazać, że nie jest tylko odtwórcą roli Spider-Mana w hitach Marvela. Jego portfolio zapełnia się w błyskawicznym...

Źródło: film.wp.pl

Reżyser Spider-Manów nakręci nową "Fantastyczną czwórkę" dla Marvela

11.12.2020 12:19

Po tym, jak Walt Disney przejął aktywa od 20th Century Fox, zdobył prawa do wielu interesujących projektów. Wśród nich są między innymi przygody grupy superbohaterów znanej jako Fantastyczna Czwórka.

Źródło: fdb.pl

"Spider-Man 3": Będzie aż trzech Spider-Manów?

10.12.2020 14:38


Każdy, kto kiedykolwiek wystąpił w jakimkolwiek filmie z trzech serii „Spider-Man”, ma spore szanse na to, że dostanie angaż do realizowanego właśnie przez Jona Wattsa projektu o roboczym tytule „Spider-Man 3”. Po tym, jak ogłoszono, że do swoich ról z przeszłości powrócą w tym filmie Jamie Foxx i Alfred Molina, teraz coraz głośniej spekuluje się, że taką szansę dostaną także Tobey Maguire i Andrew Garfield, którzy wcześniej wcielali się w rolę Człowieka-Pająka.

Źródło: film.interia.pl

Andrew Garfield wystąpi w "Spider-Man 3". Powrót starej obsady

09.12.2020 15:40

Nachodzący "Spider-Man 3" będzie okazją do wielu powrotów. W filmie wystąpi Andrew Garfield, a do obsady dołączą również Tobey Maguire, Kirsten...

Źródło: film.wp.pl

Spider-man 3. Tobey Maguire i Andrew Garfield również wystąpią w filmie

09.12.2020 14:27


Tobey Maguire i Andrew Garfield mają się pojawić jako alternatywne wersje Człowieka-pająka w produkcji Spider-man 3. W widowisku zobaczymy aż trzech Spider-manów! Poza Tomem Hollandem, na ekranie pojawi się również Andrew Garfield i Tobey Maguire. Do spotkania bohaterów w filmie…

Źródło: planetagracza.pl

Andrew Garfield: (Super)bohater

30.11.2020 2:26


​Andrew Garfield jest jednym z najzdolniejszych aktorów młodego pokolenia. Znakomicie sprawdza się zarówno w niezależnych, ambitnych produkcjach ("Chłopiec A", "Parnassus"), jak i w repertuarze typowo komercyjnym ("Kochanice króla", "Pełnia życia"). Do aktorskiej elity i na czołówki gazet trafił za sprawą tytułowej roli w serii o człowieku-pająku ("Niesamowity Spider-Man"), a także nominowanej do Oscara kreacji w "Przełęczy ocalonych".

Źródło: film.interia.pl

Michael Giacchino skomponuje muzykę do kolejnego Spider-Mana

26.11.2020 12:30

Michael Giacchino z pewnością nie będzie się nudził w 2021 roku, jednak nie powinno to być dla nikogo zaskoczeniem. Amerykański twórca został potwierdzony, jako kompozytor trzeciego filmu o Spider-Manie.

Źródło: fdb.pl

Tom Holland na planie nowego "Spider-Mana"

08.11.2020 17:14


Tom Holland zamieścił na swym profilu na Instagramie zdjęcie z planu z nowego filmu o Spider-Manie.

Źródło: film.interia.pl

Tom Holland dostał scenariusz "Spider-Mana 3" i nie zamierza sypać spoilerami

30.10.2020 13:22

Ostatnie doniesienia związane ze Spider-Manem 3 sprawiają, że jest to jeden z najbardziej wyczekiwanych projektów Marvel Cinematic Universe. Potwierdzono, że na ekranie pojawią się Doktora Strange oraz Electro, a wiele wskazuje na to, że twórcy mają jeszcze kilka niespodzianek dla fanów.

Źródło: fdb.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Klatka.pl
Kontakt z nami