Prointegra
Wiadomości z tagiem Spider-Man  RSS
Doctor Strange nowym mentorem Petera Parkera

26.10.2020 13:24

Występ Benedicta Cumberbatcha w nowym filmie o Spider-Manie został potwierdzony. Tym samym to Doktor Strange zostanie nowym mentorem Petera Parkera.

Źródło: fdb.pl

Sony Pictures reaguje na plotki dotyczące angażu Maguire'a i Garfielda

19.10.2020 12:45

W ubiegłym tygodniu buchnęła plotka, jakoby Sony Pictures szykowało się na powrót byłych Spider-Manów na wielki ekran. Wytwórnia postanowiła zabrać głos w tej sprawie.

Źródło: fdb.pl

Do sedna: Kevin Smith. Sprzedawcy 2

19.09.2020 6:00

„With no powers comes no responsibility” – taka oto parafraza słynnego motta ze „Spider-Mana” widnieje na plakacie filmu „Clerks II”. Kolejna produkcja Kevina Smitha wchodzi do kin w 2006 roku – jest to ostatnia (nie licząc zeszłorocznego, nieudanego „Jay and Silent Bob Reboot”) wizyta w filmowym uniwersum reżysera. Czternaście lat temu kończyliśmy przygodę z View Askewniverse tak samo jak zaczynaliśmy – od wizyty w sklepiku „Quick Stop Groceries”.

Źródło: esensja.pl

Sony szykuje kolejny film z uniwersum Spider-Mana

22.08.2020 9:43


Nie przebrzmiały jeszcze echa wiadomości o dołączeniu Olivii Wilde do komiksowego świata stworzonego przez Marvela, a już poznaliśmy kolejny projekt, nad którym rozpoczyna pracę studio Sony Pictures. Będzie to reżyserowany przez J.C. Chandora film „Kraven the Hunter”, który był w planach wytwórni od kilku lat.

Źródło: film.interia.pl

Twórca "Chciwości" i "Roku przemocy" kandydatem do wyreżyserowania filmu o Kravenie

21.08.2020 0:10

Wygląda na to, że Kraven the Hunter nie będzie przeciwnikiem Spider-Mana w trzecim solowym filmie o superbohaterze należącym do Kinowego Uniwersum Marvela. Sony Pictures zamierza bowiem nakręcić oddzielny film o przygodach kultowego bohatera.

Źródło: fdb.pl

Olivia Wilde wyreżyseruje nowy film z uniwersum Spider-Mana

20.08.2020 13:22


Olivia Wilde, której sławę przyniosła rola „Trzynastki” w serialu „Dr House”, coraz odważniej poczyna sobie jako reżyserka. Po świetnie przyjętej debiutanckiej „Szkole melanżu”, Wilde wyreżyseruje dla studia Sony kolejny film, tym razem oparty na komiksach Marvela. Nieznany jest jeszcze tytuł filmu. Wiadomo, że jego główną bohaterką będzie kobieta.

Źródło: film.interia.pl

Czy Peter B. Parker powróci w sequelu animacji "Spider-Man Uniwersum"?

19.08.2020 13:15

Jake Johnson ma nadzieję, że jego znużona światem wersja Spider-Mana powróci w kontynuacji filmu animowanego Spider-Man Uniwersum. Nie jest jednak do końca przekonany czy tak też się stanie.

Źródło: fdb.pl

Sequel "Spider-Man Uniwersum" zaskoczy fanów pod względem artystycznym

02.07.2020 15:37

Spider-Man Uniwersum zachwycił niejednego fana komiksowych ekranizacji swoją oprawą audiowizualną. Nie oznacza to jednak, że sequel, który wejdzie do kin za dwa lata będzie pod tym względem wtórny i widzowie dostaną powtórkę z rozrywki.

Źródło: fdb.pl

Kiedy Spider-Man powróci na plan? Kolejne źródło potwierdza datę

30.06.2020 11:56


Kiedy Spider-Man powróci na plan? Kolejne źródło potwierdza datę
Wygląda na to, że Sony Pictures faktycznie rozpocznie prace na planie trzeciej części przygód Spider-Mana już późnym latem lub wczesną jesienią tego roku.

Źródło: filmozercy.com

Scena ze „Spider-Mana” Raimiego doczekała się przeróbki w stylu Franka Millera

25.06.2020 18:15


Scena ze „Spider-Mana” Raimiego doczekała się przeróbki w stylu Franka Millera
Kultowa scena walki z pierwszego filmu o Spider-Manie w reżyserii Sama Raimiego doczekała się fantastycznej przeróbki w stylu słynnego komiksu "Powrót Mrocznego Rycerza"...

Źródło: filmozercy.com

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami