Wiocha
Wiadomości z tagiem Siedem  RSS
Literacki Nobel przyznawany jest od 119 lat

08.10.2020 20:41

Literacka nagroda Nobla, której laureata poznamy w czwartek, przyznawana jest od 119 lat. Cztery razy wyróżniono nią dwie osoby jednocześnie, a siedem razy w ogóle nie wyłoniono laureata. Wśród 116 nagrodzonych pisarzy znalazło się 15 kobiet.

Tagi: Siedem
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Disney+ wprowadza GroupWatch. Wspólne oglądanie filmów w grupie do siedmiu użytkowników

30.09.2020 20:40

Należący do Disneya serwis Disney+ zaczął udostępniać na swojej platformie opcję o nazwie GroupWatch. Pozwala ona na wspólne oglądanie tych samych treści przez grupę użytkowników o wielkości do siedmiu osób. W trakcie korzystania z GroupWatch możliwe są interakcje online pomiędzy widzami.

Tagi: Siedem, Disney
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Multikino przed epidemią ze spadkiem wpływów i zysku. Mniej z biletów i reklam, więcej z przekąsek i napojów

19.09.2020 22:33

Przez siedem kwartałów do listopada ub.r. Multikino zanotowało spadek przychodów o 2,3 proc. do 637,9 mln zł, a przy wzroście kosztów rodzajowych o 3 proc. do 564,71 mln zł jego zysk netto zmalał z 36,4 do 3,08 mln zł. W br. wyniki firmy będą dużo gorsze w związku z obostrzeniami związanymi z epidemią.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

„W tyle wizji” będzie realizowane w jakości HD

16.09.2020 21:00

Produkcja programu satyrycznego „W tyle wizji” i „W tyle wizji extra” została przeniesiona z siedziby TVP3 Warszawa do Telewizyjnej Agencji Informacyjnej - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. W praktyce oznacza to poprawę jakości emisji programu ze standardowej do HD.

Tagi: Siedem
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

NIK w TVP. Sprawdzane zarządzanie majątkiem i pieniędzmi

15.09.2020 21:18

Najwyższa Izba Kontroli rozpoczęła kontrolę zarządzania majątkiem i finansami w Telewizji Polskiej. Biuro prasowe NIK informuje, że kontrolerzy weszli do siedziby nadawcy w ubiegłym tygodniu.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Podtopiona siedziba Telewizji Republika, są straty w sprzęcie

01.09.2020 21:55

Niedzielna ulewa częściowo zalała siedzibę Telewizji Republika, powodując straty. - Właśnie je szacujemy, ale na pewno idą w dziesiątki tysięcy złotych - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Tomasz Sakiewicz, wiceprezes nadawcy. Ulewa nie spowodowała przestoju w nadawaniu programów, ale znacznie to utrudniła.

Tagi: Siedem
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Dodatkowe pokazy filmu "Quebonafide: Romantic Psycho Film” podczas Millennium Docs Against Gravity!

31.08.2020 14:30

Organizatorzy z ogromną przyjemnością informują, że bilety na niemal wszystkie festiwalowe pokazy Quebonafide: Romantic Psycho Film, który zostanie zaprezentowany publiczności w siedmiu miastach, zostały wyprzedane. W związku z licznymi pytaniami ze strony widzów, razem z producentem filmu Red Bull Media House, festiwal podjął decyzję o organizacji dodatkowych projekcji:

Tagi: Siedem, Doda
Źródło: fdb.pl

Trwa rekrutacja do AMA Film Academy w Krakowie i w Warszawie

31.08.2020 11:38

AMA Film Academy, prywatna szkoła filmowa, działająca od 2011 roku w Krakowie, otwiera swoją siedzibę w Warszawie i stawia na praktyczne...

Tagi: Siedem
Źródło: film.wp.pl

Siedmioro autorów w tegorocznym finale Nagrody Literackiej Nike

24.08.2020 17:14

W finale Nagrody Literackiej Nike w tym roku znalazło się siedem książek. Wśród nich – dwa reportaże, dwa eseje, dwie powieści i jedna biografia, a o nagrodę walczyć będą m.in. Paweł Piotr Reszka, Monika Sznajderman i Filip Zawada. W poniedziałek „Gazeta Wyborcza" i Wyborcza.pl zaprezentowały finałowe tytuły i ich autorów. Rozstrzygnięcie – 4 października.  

Tagi: Siedem
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Pokazy na DOCS AGAINST GRAVITY z audiodeskrypcją i napisami dla niesłyszących!

18.08.2020 13:36

Podczas siedemnastej edycji Festiwalu Filmowego Millennium Docs Against Gravity największe hity tegorocznego programu będą mogły zobaczyć także osoby z niepełnosprawnością wzroku i słuchu.

Tagi: Siedem
Źródło: fdb.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami