Klatka.pl
Wiadomości z tagiem Siedem  RSS
Z filmu wyjęte: Odjechać w siną dal

11.01.2021 23:59

Każdy lubi podróże, w końcu można wówczas zetknąć się z nowymi bodźcami i przeżuwać je w pamięci już po powrocie, siedząc na kanapie czy po prostu leżąc na sofie, z rozmarzonym wzrokiem wbitym w przywiezioną z wojaży pamiątkę. Niestety, niektóre podróże są mniej przyjemne. Na przykład te, w których to twórcy filmowi mają odjazd. Bo widz przecież nie uda się tam, gdzie zbłądził umysł takiego scenarzysty czy speca od efektów…

Tagi: Siedem
Źródło: esensja.pl

Spółka Astro wycofała koncesję na nadawanie siedmiu kanałów

09.01.2021 0:26

Decyzją Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji cofnięto koncesję firmie Astro na nadawanie siedmiu kanałów Next Lejdis 3D, Next Man 3D, Next Music HD, Next Sklep HD, Bajka (wcześniej Next Young 3D), Klasyka (wcześniej Next Sacrum HD), Next Dokument HD.

Tagi: Siedem
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Sony planuje stworzyć filmy na podstawie głośnych gier

23.12.2020 15:33


Japońska firma Sony, zapowiada, że powstaną filmy i seriale na podstawie znanych gier. CEO Sony Pictures, Tony Vinciquerra poinformował, iż studio planuje wypuścić trzy filmy i aż siedem seriali w oparciu o swoje IP. Możemy się więc spodziewać ekranizacji Days…

Tagi: Siedem
Źródło: planetagracza.pl

Od 4 stycznia bracia Sekielscy ruszą z programami z Sekielski Brothers Studio

21.12.2020 20:44

Od lipca br. bracia Tomasz i Marek Sekielscy pracują nad stworzeniem Sekielski Brothers Studio (SBS) - redakcji, która miałaby przygotowywać i prezentować reportaże, wywiady, podcasty i programy publicystyczne. W ostatnich miesiącach przeprowadzali remont siedziby w której mają być nagrywane audycje. Pierwsze z nich w nowym miejscu mają powstać 4 stycznia 2021 roku.

Tagi: Siedem
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Platforma Flixmojo wchodzi na polski rynek, dostęp za 9,99 zł miesięcznie

18.12.2020 20:59

Platforma VoD Flixmojo debiutuje na polskim rynku. Na tle konkurencji ma wyróżniać się ofertą kinowych klasyków, serialami z dawnych lat (typu „Siedemnaście mgnień wiosny”) czy bajkami dla dzieci („Rumcajs”). Miesięczna subskrypcja kosztuje 9,99 zł.

Tagi: Polsat, Siedem
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

​Joan Collins: Przez większość życia samotna

18.12.2020 12:14


​Joan Collins, czyli legendarna odtwórczyni roli Alexis w kultowym serialu "Dynastia", opowiedziała o swoich zmaganiach w branży filmowej. 87-letnia aktorka zdradziła, że w ciągu trwającej siedem dekad kariery nie otrzymała od nikogo potrzebnego wsparcia. Gwiazda zaznaczyła również, że uroda była dla niej paradoksalnie sporym utrudnieniem. "Ludzie pomyśleli, że potrafię grać dopiero wtedy, gdy zaczęłam gorzej wyglądać" - przyznała.

Tagi: Siedem
Źródło: film.interia.pl

Netflix szykuje nowe brytyjskie seriale. Na liście twórców Sam Mendes i Rowan Atkinson

16.12.2020 11:00

Siedem nowych brytyjskich seriali trafi do biblioteki Netfliksa. Do współpracy przy produkcjach platforma zaprosiła m.in. reżysera Sama Mendesa ("1917", "American Beauty") czy znanego z roli Jasia Fasoli Rowana Atkinsona.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Chwilowy kryzys na rynku telewizorów spowodowany pandemią. Polak kupuje odbiorniki typu smart z coraz większym ekranem

09.12.2020 21:50

Średnio Polacy wymieniają telewizor co siedem lat, najczęstszym powodem jego wymiany jest chęć posiadania sprzętu bardziej zaawansowanego technologicznie. Większość Polaków decydując się na nowy telewizor, wymienia go na sprzęt typu smart i o coraz większym ekranie - wynika z raportu przygotowanego przez Związek Cyfrowa Polska (ZIPSEE Digital Poland).

Tagi: Polsat, Siedem
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

„King’s Man: Pierwsza misja” na początek. Seria „Kingsman” z jeszcze siedmioma kolejnymi filmami

09.12.2020 20:54

Oparta na komiksie filmowa seria "Kingsman" może doczekać się aż siedmiu kolejnych tytułów. Dwie dotychczasowe ekranizacje zarobiły ponad 800 mln dolarów.

Tagi: Siedem
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Wytwórnia Warner Bros. będzie miała kłopoty?

08.12.2020 17:09


Decyzja podjęta przez szefostwo studia Warner Bros. wstrząsnęła przemysłem kinowym na całym świecie. W jej efekcie siedemnaście filmów studia, których premiera kinowa została zaplanowana na przyszły rok, trafi jednocześnie na należącą do koncernu WarnerMedia platformę streamingową HBO Max. Czy po pierwszej krytyce takiej decyzji przyjdzie czas na pierwsze pozwy? Sporo na to wskazuje.

Źródło: film.interia.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Klatka.pl
Kontakt z nami