Klatka.pl
Wiadomości z tagiem Science fiction  RSS
Czy uda się uchronić świat przed nuklearną zagładą? - zobaczcie zwiastun nowego filmu Netflixa ''W strefie wojny''

07.01.2021 8:55

Platforma Netflix opublikowała oficjalny zwiastun swojego nowego thrillera science fiction W strefie wojny. Jego akcja rozgrywa się w niedalekiej przyszłości, w której to człowiek we współpracy z androidem musi zlokalizować nuklearną broń.

Źródło: fdb.pl

Daisy Ridley jest agresywna? Szczere słowa aktorki

30.12.2020 12:46


Brytyjską aktorkę, która szerszej widowni znana jest głównie z występów w trzech ostatnich częściach "Gwiezdnych wojen", zobaczymy niedługo w filmie science fiction "Ruchomy chaos". Ridley w najnowszym wywiadzie ujawniła, że na planie tej produkcji dowiedziała się o sobie ciekawych rzeczy. Usłyszała, że przez kolegów po fachu jest postrzegana jako osoba onieśmielająca i... dość agresywna.

Źródło: film.interia.pl

"Contagion - Epidemia strachu": Steven Soderbergh nakręci sequel?

29.12.2020 16:26


Słynny thriller science fiction z 2011 roku doczeka się kontynuacji. Zdradził to Steven Soderbergh w najnowszym wywiadzie. Reżyser określił planowany film mianem "filozoficznego" i zapowiedział, że ukaże on temat pandemii z niezupełnie innej strony.

Źródło: film.interia.pl

Nierówna walka z automatyzacją i korporacyjny wyzysk w zwiastunie filmu ''Lapsis''

22.12.2020 11:26

W sieci pojawiła się zapowiedź dystopijnego filmu science fiction Lapsis, za reżyserię i scenariusz którego odpowiada młody twórca filmowy Noah Hutton.

Źródło: fdb.pl

Millie Bobby Brown zagra u braci Russo. Zapowiada się klimatycznie kino SF

19.12.2020 1:41

Odtwórczyni jednej z głównych ról w serialu "Stranger Things" zagra w najnowszej produkcji braci Russo. Będzie to film science fiction oparty na...

Źródło: film.wp.pl

Nadchodzi ''Chaos Walking'' z Tomem Hollandem - zobaczcie klip z pierwszego spotkania dwójki głównych bohaterów

18.12.2020 15:12

Studio Lionsgate wydało nowy materiał promujący długo oczekiwany film science fiction Chaos Walking z Tomem Hollandem i Daisy Ridley w rolach głównych. Produkcja ta ukończona została już w 2017 roku, jednak ciągle coś stawało na przeszkodzie, aby film trafił do szerokiej dystrybucji.

Źródło: fdb.pl

Broń przyszłości i androidy w zwiastunie "Outside the Wire" od twórcy "1408"

14.12.2020 23:06

Netflix udostępnił oficjalny zwiastun Outside the Wire, odważnego, nowego thrillera science fiction autorstwa szwedzkiego filmowca Mikaela Håfströma, którego akcja rozgrywa się w niedalekiej przyszłości.

Źródło: fdb.pl

Splat!FilmFest. Festiwal filmowy dla fanów grozy i science fiction

01.12.2020 13:27

Młody reżyser pyta w swoim filmie, na ile realne jest masowe "chipowanie" ludzi i co z tego może wyniknąć. "Possessor" to tylko jeden z mocnych...

Źródło: film.wp.pl

Nadchodzi odcinek specjalny ''Doktora Who'' - stacja BBC wydała pierwszy zwiastun

30.11.2020 9:28

Z okazji zbliżających się Świąt i Nowego Roku stacja BBC odpowiedzialna za hitowy serial science fiction Doktor Who opublikowała pierwszą zapowiedź odcinka specjalnego zatytułowanego 'Doctor Who: Revolution of the Daleks'.

Źródło: fdb.pl

Amazon anuluje serial ''Utopia'' po jednym sezonie

30.11.2020 9:01

Amerykański remake brytyjskiej produkcji science fiction noszący tytuł Utopia jak widać się nie przyjął, bowiem platforma Amazon zdecydowała się anulować go po zaledwie jednym sezonie. Decyzję taką podjęto po dwóch miesiącach od premiery.

Źródło: fdb.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Klatka.pl
Kontakt z nami