Klatka.pl
Wiadomości z tagiem Ryan Reynolds  RSS
Ryan Reynolds na pierwszych zdjęciach z planu filmu ''The Adam Project''

30.11.2020 10:13

Ryan Reynolds, aktor znany z roli Deadpoola pracuje obecnie na planie nowego filmu akcji dla Netflixa, za który odpowiada Shawn Levy. Zdjęcia do produkcji niedawno ruszyły. W swoim mediach społecznościowych aktor umieścił dwa pierwsze zdjęcia z planu. Możecie zapoznać się z nimi poniżej.

Źródło: fdb.pl

Jennifer Garner i Mark Ruffalo ekranowymi rodzicami Ryana Reynoldsa

24.11.2020 18:45


Klaruje się obsada nowej produkcji Netfliksa „The Adam Project” o podróżach w czasie. O ile główną rolę zagra Ryan Reynolds – o czym było wiadomo od początku, o tyle, jak donosi serwis Hollywood Reporter, jego rodziców z przeszłości wykreują Jennifer Garner i Mark Ruffalo.

Źródło: film.interia.pl

Ryan Reynolds uwielbia się w roli... rodzica

18.11.2020 9:00


Słynący z poczucia humoru Ryan Reynolds okazuje się fantastycznym ojcem. Razem ze swoją żoną, Blake Lively, wychowują trzy dziewczynki. James, Inez i Betty są jego priorytetami. I co nie jest bez znaczenia, aktor lubi mówić publicznie o tym, ile radości daje mu spędzanie czasu ze swoimi córkami. Zwłaszcza z najmłodszą.

Źródło: film.interia.pl

Ryan Reynolds chce kupić klubu piłkarski z Walii

09.11.2020 15:18


Znani hollywoodzcy aktorzy Ryan Reynolds i Rob McElhenney oficjalnie złożyli ofertę kupna walijskiego klubu piłkarskiego Wrexham. Teraz Kanadyjczyk i Amerykanin próbują przekonać do transakcji kibiców, którzy są właścicielami tej amatorskiej obecnie drużyny.

Źródło: film.interia.pl

​Sandra Bullock i Ryan Reynolds znowu razem?

13.10.2020 12:28


W 2009 roku Sandra Bullock i Ryan Reynolds zagrali razem w kasowej komedii "Narzeczony mimo woli". Wiele wskazuje na to, że po ponad dziesięciu latach ponownie zobaczymy ich razem. Wszystko za sprawą produkcji zatytułowanej "Lost City of D", w której oboje mieliby zagrać. Ta komedia przygodowa porównywana jest do głośnego filmu Roberta Zemeckisa "Miłość, szmaragd i krokodyl".

Źródło: film.interia.pl

Ryan Reynolds w filmie "Upstate" Netfliksa

26.08.2020 20:45

Ryan Reynolds zaangażował się w kolejny projekt platformy Netflix. Tym razem chodzi o komedię "Upstate".

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Ryan Reynolds uruchomił własną platformę streamingową

17.08.2020 8:43


Netflix, HBO GO, Apple TV+ czy Disney+ mają nową konkurencję na rynku platform streamingowych! To założony przez Ryana Reynoldsa serwis Mint Mobile+. Według zapowiedzi twórcy platformy, widzowie znajdą na niej "80 minut nieoryginalnych treści do kompulsywnego oglądania. Udostępnionych na Mint Mobile+ we wspaniałej jakości DVD z 2003 roku".

Źródło: film.interia.pl

Ryan Reynolds i Blake Lively przepraszają za wesele

07.08.2020 20:19


Blake Lively i Ryan Reynolds pobrali się w 2012 roku. Dziś żałują swojego wesela, które zostało zorganizowane na byłej plantacji, gdzie przez ponad 300 lat do pracy wykorzystywano niewolników.

Źródło: film.interia.pl

Ryan Reynolds w filmie "Everyday Parenting Tips"

07.08.2020 8:26

Ryan Reynolds zagra główną rolę w komedii "Everyday Parenting Tips".

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Zobaczcie pierwszy plakat filmu „Bodyguard Zawodowiec 2”

14.06.2020 9:51


Zobaczcie pierwszy plakat filmu „Bodyguard Zawodowiec 2”
Salma Hayek pokazała pierwszy plakat filmu "Bodyguard Zawodowiec 2", w którym obok aktorki wystąpili w głównych rolach Ryan Reynolds i Samuel L. Jackson.

Źródło: filmozercy.com

Starsze wiadomości »
reklama
Klatka.pl
Kontakt z nami