f4up
Wiadomości z tagiem Quentin Tarantino  RSS
Córka Bruce'a Lee ma żal do Quentina Tarantino

14.10.2020 10:26


Wyreżyserowany przez Quentina Tarantino film "Pewnego razu... w Hollywood" oprócz zachwytów wzbudził też kontrowersje. Powodem jednej z największych było to, jak Tarantino przedstawił w swoim filmie postać Bruce'a Lee. Choć premiera filmu odbyła się ponad rok temu, to córka Bruce'a, Shannon Lee, wciąż ma pretensje do słynnego reżysera.

Źródło: film.interia.pl

Chris Pine odkrył w filmie Quentina Tarantino scenę z udziałem swojej babci

31.08.2020 15:26


„Chris Pine to bez wątpienia mój ulubiony aktor swojego pokolenia” – komplementował aktora na początku tego roku w jednym z podcastów Quentin Tarantino. Choć gwiazdor znany m.in. z roli kapitana Jamesa T. Kirka w ostatnich częściach filmu „Star Trek” nie zagrał jeszcze w żadnym filmie Tarantino, to dzięki swojej matce odnalazł jeszcze jeden zaskakujący fakt, który łączy go z tym reżyserem.

Źródło: film.interia.pl

Laurence Fishburne miał zagrać w "Pulp Fiction"

23.08.2020 9:11


W jednym z wywiadów Quentin Tarantino zdradził, że rola Julesa Winnfielda w "Pulp Fiction" została napisana z myślą o Laurencie Fishburnie. Według słów reżysera, odtwórca roli Morfeusza odrzucił propozycję - którą ostatecznie przyjął Samuel L. Jackson - dlatego, że nie była ona główną rolą w filmie. W wywiadzie udzielonym portalowi "Vulture", Fishburne podał prawdziwy powód nie skorzystania z propozycji Tarantino.

Źródło: film.interia.pl

Quentin Tarantino i Jennifer Aniston wystąpią w grze komputerowej Stevena Spielberga

11.08.2020 19:07


W połowie lat 90. ubiegłego wieku popularnością cieszyły się gry komputerowe, zwane od angielskiego skrótu Full Motion Video, grami FMV. Były to tak naprawdę interaktywne filmy, w których gracz miał wpływ na fabułę. Teraz na taką grę przerobiony został wydany w 1996 roku poradnik Stevena Spielberga, w którym reżyser przybliżał tajniki tworzenia filmów. W rolach głównych wystąpili w nim m.in. Quentin Tarantino i Jennifer Aniston.

Źródło: film.interia.pl

Universal chciał premiery „Nienawistnej ósemki” na iPhone’ach. Tarantino wybiegł ze spotkania

25.06.2020 14:04


Universal chciał premiery „Nienawistnej ósemki” na iPhone’ach. Tarantino wybiegł ze spotkania
Dzięki najnowszemu wywiadowi z szefem NBCUniversal dowiedzieliśmy się, że na pewnym etapie Universal Pictures zaproponowało, by debiut kameralnego westernu Quentina Tarantino odbył się na urządze...

Źródło: filmozercy.com

Ryan Gosling w roli wilkołaka?

01.06.2020 14:28


"Jak na seryjnego mordercę, był bardzo przystojnym mężczyzną" - tak bohatera filmu "Po północy" scharakteryzował Quentin Tarantino. Podobnie będzie można powiedzieć o Ryanie Goslingu, jeśli do skutku dojdzie projekt, do udziału w którym jest on przymierzany. Jak na wilkołaka, jest bardzo przystojnym mężczyzną.

Źródło: film.interia.pl

Quentin Tarantino wybrał najlepszy film drugiej dekady XX wieku

29.05.2020 18:48


Popularny reżyser znany jest nie tylko z zamiłowania do kina, ale też z tworzenia zestawień „the best of”, obejmujących najlepsze filmy danego okresu. Teraz Quentin Tarantino ujawnił, jaki jego zdaniem jest najlepszy film drugiej dekady XX wieku. Jego wybór padł na wyreżyserowany przez Davida Finchera „The Social Network” z 2010 roku.

Źródło: film.interia.pl

Timothy Olyphant w serialu "The Mandalorian"

19.05.2020 8:40


Powiększa się obsada drugiego sezonu flagowego serialu platformy streamingowej Disney+ "The Mandalorian". Jak podaje serwis "The Hollywood Reporter", wystąpi w nim Timothy Olyphant. Nie wiadomo, w kogo wcieli się gwiazdor, którego w ubiegłym roku można było zobaczyć w filmie Quentina Tarantino "Pewnego razu... w Hollywood".

Źródło: film.interia.pl

Co z „Kill Bill 3”? Jedna z gwiazd komentuje

12.05.2020 14:36


Co z „Kill Bill 3”? Jedna z gwiazd komentuje
Dwa kultowe rozdziały "Kill Bill" Quentina Tarantino wypełniły historię postaci Umy Thurman, a jednak - jedna z gwiazd pierwszego widowiska wciąż upatruje w opowieści potencjał na ko...

Źródło: filmozercy.com

Bohaterowie „Pulp Fiction” i „Wściekłych Psów” mieli spotkać się w prequelu.

28.04.2020 16:50


Bohaterowie „Pulp Fiction” i „Wściekłych Psów” mieli spotkać się w prequelu.
Między wszystkimi filmami Quentina Tarantino istnieje siatka drobnych powiązań, których najwięksi fani amerykańskiego reżysera z uwagą dopatrują się w kolejnych produkcjach. Jedno z takich powi...

Źródło: filmozercy.com

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami