Klatka.pl
Wiadomości z tagiem Prestiż  RSS
Sukcesy Storytel 2020

12.01.2021 20:47

W minionym roku Storytel konsekwentnie poszerzał swoją ofertę oraz został laureatem wielu prestiżowych nagród, przyznanych za innowacyjne projekty. Oryginalne słuchowiska na wysokim poziomie tworzą nową jakość na rynku.

Tagi: Prestiż
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Wyróżnienie dla Polaków! Znaleźli się na prestiżowej liście

29.12.2020 22:26

Ewa Puszczyńska i Radosław Śmigulski mają się czym pochwalić. Oboje znaleźli się na liście najbardziej wpływowych ludzi branży medialnej. Lista...

Tagi: Prestiż
Źródło: film.wp.pl

"Śniegu już nigdy nie będzie" zmierza po Oscara

22.12.2020 15:23


"Śniegu już nigdy nie będzie", najnowsze dzieło Małgorzaty Szumowskiej i Michała Englerta, to polski kandydat do Oscara w kategorii "najlepszy pełnometrażowy film międzynarodowy". Świetnie oceniana produkcja wciąż zdobywa nowych fanów, w internecie mnożą się kolejne pozytywne głosy o filmie. Pełne zachwytu recenzje, kolejne wywiady i publikacje towarzyszą oczekiwaniu na ogłoszenie oscarowych shortlist i uzyskanie przez twórców prestiżowej nominacji.

Źródło: film.interia.pl

Porażka Polaków. Nasz kandydat do Oskara bez prestiżowej nagrody

13.12.2020 10:26

Mocno trzymaliśmy kciuki, ale niestety tym razem się nie udało. "Boże ciało" Jana Komasy nie zdobyło statuetki za najlepszy europejski film roku.

Tagi: Prestiż
Źródło: film.wp.pl

Gwyneth Paltrow: Przez niego przestała grać w filmach?

10.12.2020 11:39


Gwyneth Paltrow, popularna niegdyś aktorka, a dziś właścicielka dobrze prosperującej lifestyle'owej marki Goop, wróciła wspomnieniami do szczytowego okresu swojej kariery aktorskiej. Gwiazda przyznała, że zdobycie Oscara na rolę w kostiumowym romansie "Zakochany Szekspir" paradoksalnie osłabiło jej zapał do grania w filmach. Powodem miała być powszechna krytyka przyznania jej tej prestiżowej nagrody. Czynnikiem demotywującym była dlań także współpraca z niesławnym producentem Harveyem Weinsteinem.

Źródło: film.interia.pl

"Król" Szczepana Twardocha: Polska reżyserka nagrodzona w Niemczech

23.11.2020 7:56


W sobotę 21 listopada, w Hanowerze wyłoniono tegorocznych zdobywców najbardziej prestiżowej niemieckiej nagrody teatralnej - Der Faust. Statuetkę w kategorii reżyseria przyznano Ewelinie Marciniak. Polską artystkę wyróżniono za spektakl "Der Boxer" na podstawie powieści "Król" Szczepana Twardocha. Serialową wersję "Króla" można oglądać obecnie na Canal+.

Źródło: film.interia.pl

Polski hit nominowany do prestiżowych nagród aż w 4 kategoriach

10.11.2020 18:26

Film Jana Komasy został nominowany do Europejskich Nagród Filmowych aż w 4 kategoriach. Głośna produkcja może zdobyć statuetkę m.in. w kategorii...

Źródło: film.wp.pl

Gniazdo - 2020-10-09

25.09.2020 0:27

reżyseria: Sean Durkin
obsada: Carrie Coon, Jude Law, Anne Reid
tytuł oryginalny: The Nest
Rory dostaje propozycję pracy i namawia swoją żonę Allison na przeprowadzkę do Londynu, gdzie wreszcie ma szansę zarobić wielkie pieniądze i wieść luksusowe życie, o jakim zawsze marzył. Bez względu na koszty, wynajmuje imponującą posiadłość na przedmieściach, a kiedy upragniony prestiż i wysoka pozycja społeczna wydają się być na wyciągnięcie ręki, Rory idzie o krok dalej i łamie wszelkie zasady, podejmując coraz większe ryzyko. Bez skrupułów dążąc do swojego celu, wpada w spiralę kłamstw, a w pozornie idealnym życiu małżeńskim zaczynają pojawiać się rysy. Wielki dom obnaża wzajemnie skrywane tajemnice, a to, co na zewnątrz wydawało się prawdziwą sielanką, za zamkniętymi drzwiami okazuje się demaskować prawdziwe oblicza małżonków.
tekst: Kino Atlantic

Źródło: www.kino.krakow.pl

​Gwiazdor "Gwiezdnych wojen" zrezygnował z prestiżowej roli

15.09.2020 13:51


John Boyega, któremu popularność przyniosła rola Finna w trzech ostatnich częściach "Gwiezdnych wojen", zrezygnował z funkcji ambasadora marki kosmetycznej Jo Malone. Powodem rezygnacji aktora jest usunięcie go z reklamy tej marki przeznaczonej na rynek chiński.

Źródło: film.interia.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Klatka.pl
Kontakt z nami