f4up
Wiadomości z tagiem Premiery  RSS
Amazon anuluje serial ''Utopia'' po jednym sezonie

30.11.2020 9:01

Amerykański remake brytyjskiej produkcji science fiction noszący tytuł Utopia jak widać się nie przyjął, bowiem platforma Amazon zdecydowała się anulować go po zaledwie jednym sezonie. Decyzję taką podjęto po dwóch miesiącach od premiery.

Źródło: fdb.pl

"I Bóg stworzył kobietę": Ten film stworzył Brigitte Bardot

28.11.2020 9:02


Brigitte Bardot stała się sławna w wieku 22 lat dzięki roli w filmie "I Bóg stworzył kobietę" z 1956 roku. Dzieło, które do kinematografii wprowadziło rozluźnienie obyczajowe, wyreżyserował jej mąż, Roger Vadim. Właśnie mijają 64 lata od premiery filmu.

Tagi: Premiery
Źródło: film.interia.pl

Zendaya na oficjalnym plakacie pierwszego z dwóch odcinków specjalnych serialu ''Euforia''

27.11.2020 12:05

Jak wiadomo serial Euforia otrzymał dwa odcinki specjalne. Twórcy serialu nie mogąc dać fanom w najbliższym czasie pełnego drugiego sezonu zdecydowali się nakręcić dwa bonusowe epizody. Premiera pierwszego z nich zatytułowanego 'Rue' już 6 grudnia br. Zobaczcie jak prezentuje się główna bohaterka na oficjalnym plakacie promującym tą część.

Tagi: Premiery
Źródło: fdb.pl

"Czerwony pająk": Zło, które fascynuje

27.11.2020 4:26


"Chciałem i byłem katem ludzi. Cieszyła mnie moja robota. Niczego nie żałuję. Gdybym mógł, mordowałbym dalej" - mówił pół wieku temu Karol Kot alias "Wampir z Krakowa". Po latach historia seryjnego mordercy stała się jedną z inspiracji "Czerwonego pająka". W piątek, 27 listopada, mija dokładnie pięć lat od premiery reżyserskiego debiutu cenionego operatora Marcina Koszałki.

Tagi: Premiery
Źródło: film.interia.pl

Powstał film „7-My Sierpnia” o protestach w obronie Margot. Producentem Kampania Przeciw Homofobii

26.11.2020 20:55

Kampania Przeciw Homofobii wyprodukowała dokument o tegorocznych protestach w obronie Margot. Film, zatytułowany „7-My Sierpnia” będzie miał premierę 5 grudnia br., podczas festiwalu Watch Docs. Produkcja ma trafić potem na YouTube. - Zależy nam na jak najszerszym dotarciu do widza - mówi nam Cecylia Jakubczak z Kampanii Przeciw Homofobii.

Tagi: Premiery
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Grudniowe premiery Canal+: „Pętla”, „Doktor Dolittle”, „Świat w ogniu”, „Włoskie wakacje”

26.11.2020 20:46

„Pętla” Patryka Vegi, „Doktor Dolittle”, „Świat w ogniu” czy „Włoskie wakacje” z Liamem Neesonem – to tylko niektóre z nowości, jakie na grudzień przygotował dla abonentów Canal+. Mocnym punktem mają być sportowe relacje i filmy dokumentalne.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

"Joanna": Najlepsza rola Urszuli Grabowskiej

26.11.2020 20:26


W czwartek, 26 listopada, mija dokładnie 10 lat od premiery filmu "Joanna" w reżyserii Feliksa Falka. Produkcja, nagrodzona na festiwalu w Gdyni za najlepszą reżyserię i scenariusz, była aktorskim popisem Urszuli Grabowskiej.

Tagi: Premiery
Źródło: film.interia.pl

"Nadzieja" - norweski kandydat do Oscara od 1 grudnia na platformie PREMIERY CANAL+

26.11.2020 15:43

Nominowany do Europejskich Nagród Filmowych, norweski kandydat do Oscara to poruszający dramat psychologiczny z wybitnymi kreacjami aktorskimi Andrei Braein Hovig i Stellana Skarsgarda. Ta subtelna i wzruszająca opowieść o potrzebie bliskości, życiowych priorytetach a przede wszystkim o miłości jest inspirowana osobistymi przeżyciami reżyserki.

Źródło: fdb.pl

Cudowne wydarzenia w Krainie Czarów – premiera "Alice i Lewis" na antenie Boomeranga

26.11.2020 10:14

Alice to pozornie zwykła dziewczynka. Jednak jej zabawy są niezwykłe! Pewnego dnia odkrywa przejście do tajemniczej Krainy Czarów, gdzie spotka magiczne postaci. Tam wszystko jest możliwe, a dzięki odwadze i wielkiej ciekawości świata bohaterki, najmłodsi widzowie przeżyją wiele niecodziennych wypraw wraz z nią! Premiera serialu 7 grudnia na antenie Boomeranga.

Tagi: Premiery
Źródło: fdb.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami