f4up
Wiadomości z tagiem Patryk Vega  RSS
Patryk Vega zaprasza na serial "Bad Boy"

17.10.2020 8:08


Patryk Vega zaprasza do obejrzenia serialowej wersji filmu "Bad Boy", którego premiera już w sobotę, 17 października, o godzinie 20:00 na antenie telewizji Polsat.

Źródło: film.interia.pl

Edyta Folwarska: Patryk Vega planuje nagrywać filmy za granicą, po angielsku

14.10.2020 10:26


"Patryk Vega rozważa nakręcenie ostatniego polskojęzycznego filmu opartego na mojej książce. Ja w nim nie zagram, bo nie chcę być drugą Blanką Lipińską" - mówi Edyta Folwarska, autorka powieści "Zbiór miłości niechcianych" i "Wszyscy moi mężczyźni i wszystkie moje dramaty". Prezenterka zdradza, że Vega planuje teraz realizację filmów za granicą, po angielsku.

Źródło: film.interia.pl

Na co dzień ich nie widać. Pokazał zdjęcie, na którym są wszystkie tatuaże

06.10.2020 8:19

Patryk Vega przeszedł w ostatnich kilkunastu miesiącach sporą metamorfozę. Stracił kilogramy, zyskał mnóstwo tuszu w skórze. Możecie zobaczyć, jak...

Źródło: film.wp.pl

Małgorzata Rozenek-Majdan zagra szefową domu publicznego

03.10.2020 8:25


W nowym filmie Patryka Vegi Małgorzata Rozenek-Majdan wcieli się w szefową domu publicznego - wynika z informacji "Super Expressu".

Źródło: film.interia.pl

"Asymetria": Reżyser pokazał zwiastun bez cenzury

01.10.2020 14:44


Na kanale reżysera Konrada Niewolskiego na serwisie Youtube opublikowany został zwiastun jego najnowszego filmu "Asymetria". Wzorem Patryka Vegi reżysera stworzył tzw. zwiastun "bez cenzury". Można zobaczyć w nim występujących tu w rolach głównych m.in. Mikołaja Roznerskiego, Marka Molaka, Grażynę Szapołowską, Andrzeja Andrzejewskiego i Jana Frycza.

Źródło: film.interia.pl

Tomasz Oświeciński nie zagra już u Patryka Vegi. "To są role, które mnie nie interesują"

30.09.2020 15:12


Tomasz Oświeciński podjął decyzję, której z pewnością nie spodziewali się jego fani. Aktor podziękował Patrykowi Vedze i oświadczył, że nie zobaczymy go już w produkcjach kontrowersyjnego reżysera. Stwierdził także, że wszystkie filmy Vegi są do siebie podobne, a on chce się rozwijać.

Źródło: film.interia.pl

Tomasz Oświeciński kończy współpracę z Patrykiem Vegą. Jaki jest powód?

29.09.2020 20:03

Tomasz Oświeciński zdobył popularność głównie za sprawą filmów Patryka Vegi, w których wystąpił niejednokrotnie. Aktor zdecydował się jednak...

Źródło: film.wp.pl

Małgorzata Rozenek-Majdan pochwaliła się tatuażami. Czy to przygotowania do roli u Vegi?

23.09.2020 17:36


Głowa wilka na lewym przedramieniu, głowa wilka na prawym przedramieniu, a do tego kilka mniejszych tatuaży na prawym ramieniu. Takie ozdoby zaprezentowała Małgorzata Rozenek-Majdan na zdjęciach, które opublikowała na Instagramie w środowe popołudnie. Fani nie wierzą, że gwiazda zafundowała sobie prawdziwe dziary. Większość komentujących uważa, że to tatuaże zmywalne, a niektórzy sugerują, że zostały wykonane na potrzeby roli w nowym filmie Patryka Vegi.

Źródło: film.interia.pl

Wieniawa potwierdziła plotki. Vega nie będzie zadowolony

16.09.2020 22:26

Julia Wieniawa potwierdziła krążące od jakiegoś czasu plotki. Otwarcie mówi, czemu już nie gra w filmach Patryka Vegi, choć ten ciągle przysyła jej...

Źródło: film.wp.pl

Nie gra już u Vegi. Wieniawa bez ogródek mówi, czemu odrzuca jego propozycje

16.09.2020 15:53

Julia Wieniawa potwierdziła krążące od jakiegoś czasu plotki. Otwarcie mówi, czemu już nie gra w filmach Patryka Vegi, choć ten ciągle przysyła jej...

Źródło: film.wp.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami