Klatka.pl
Wiadomości z tagiem Patryk Vega  RSS
[14.01.2021] Pętla

12.01.2021 0:00

Patryk Vega powraca do "służb specjalnych" i "pitbulla", odsłaniają kulisy "afery podkarpackiej" – kryminalno-seksualnego skandalu, którego akta liczą przeszło 160 tomów. Film pokazuje prawdziwą historię siatki klubów nocnych kontrolowanych przez oficera CB ŚP, która stała się...

Źródło: datapremiery.pl

Patryk Vega pokazał zwiastun filmu "Miłość, seks & pandemia"

31.12.2020 9:46


"Miłość, seks & pandemia" to tytuł nowego filmu Patryka Vegi. Reżyser podzielił się właśnie zwiastunem swej nowej produkcji, w której zobaczymy na ekranie Małgorzatę Rozenek-Majdan, Anne Muchę oraz Zofię Zborowską.

Źródło: film.interia.pl

Grudniowe premiery Canal+: „Pętla”, „Doktor Dolittle”, „Świat w ogniu”, „Włoskie wakacje”

26.11.2020 20:46

„Pętla” Patryka Vegi, „Doktor Dolittle”, „Świat w ogniu” czy „Włoskie wakacje” z Liamem Neesonem – to tylko niektóre z nowości, jakie na grudzień przygotował dla abonentów Canal+. Mocnym punktem mają być sportowe relacje i filmy dokumentalne.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Patryk Vega kręci "Miłość w czasach zarazy"

10.11.2020 20:55

Reżyser Patryk Vega kręci nowy film pod tytułem "Miłość w czasach zarazy".

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Patryk Vega zaprasza na serial "Bad Boy"

17.10.2020 8:08


Patryk Vega zaprasza do obejrzenia serialowej wersji filmu "Bad Boy", którego premiera już w sobotę, 17 października, o godzinie 20:00 na antenie telewizji Polsat.

Źródło: film.interia.pl

Edyta Folwarska: Patryk Vega planuje nagrywać filmy za granicą, po angielsku

14.10.2020 10:26


"Patryk Vega rozważa nakręcenie ostatniego polskojęzycznego filmu opartego na mojej książce. Ja w nim nie zagram, bo nie chcę być drugą Blanką Lipińską" - mówi Edyta Folwarska, autorka powieści "Zbiór miłości niechcianych" i "Wszyscy moi mężczyźni i wszystkie moje dramaty". Prezenterka zdradza, że Vega planuje teraz realizację filmów za granicą, po angielsku.

Źródło: film.interia.pl

Na co dzień ich nie widać. Pokazał zdjęcie, na którym są wszystkie tatuaże

06.10.2020 8:19

Patryk Vega przeszedł w ostatnich kilkunastu miesiącach sporą metamorfozę. Stracił kilogramy, zyskał mnóstwo tuszu w skórze. Możecie zobaczyć, jak...

Źródło: film.wp.pl

Małgorzata Rozenek-Majdan zagra szefową domu publicznego

03.10.2020 8:25


W nowym filmie Patryka Vegi Małgorzata Rozenek-Majdan wcieli się w szefową domu publicznego - wynika z informacji "Super Expressu".

Źródło: film.interia.pl

"Asymetria": Reżyser pokazał zwiastun bez cenzury

01.10.2020 14:44


Na kanale reżysera Konrada Niewolskiego na serwisie Youtube opublikowany został zwiastun jego najnowszego filmu "Asymetria". Wzorem Patryka Vegi reżysera stworzył tzw. zwiastun "bez cenzury". Można zobaczyć w nim występujących tu w rolach głównych m.in. Mikołaja Roznerskiego, Marka Molaka, Grażynę Szapołowską, Andrzeja Andrzejewskiego i Jana Frycza.

Źródło: film.interia.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Klatka.pl
Kontakt z nami