f4up
Wiadomości z tagiem Oscary  RSS
Filmy Joker i Sonic wzbogacą ofertę HBO GO

19.10.2020 13:11


Dwa rewelacyjne filmy Joker i Sony obejrzymy już w listopadzie w serwisie wideo. Dnia 22 listopada zobaczymy Jokera. Film został nagrodzony m.in. dwoma Złotymi Globami, trzema nagrodami BAFTA i dwoma Oscarami, doceniono również Joaquina Phoeniksa, odtwórcę głównej roli. Obraz filmowy…

Źródło: planetagracza.pl

Chadwick Boseman otrzyma dwa pośmiertne Oscary?

16.10.2020 14:04


Jeszcze nigdy w historii żaden aktor nie został pośmiertnie nominowany do dwóch aktorskich Oacarów w tym samym roku. Zmarły w sierpniu tego roku aktor przed śmiercią zagrał w dwóch filmach, które w tym roku trafiły na Netflix. I to właśnie za sprawą tych ról spekuluje się o możliwości historycznej decyzji Akademii Filmowej.

Źródło: film.interia.pl

Szykuje się wielki pojedynek wybitnych aktorek - Amy Adams i Glenn Close w zwiastunie "Elegii dla bidoków"

14.10.2020 15:47

Netflix udostępnia zwiastun i plakat nowego filmu od nagrodzonego przez Akademię Rona Howarda! W rolach głównych nominowane do Oscara Glenn Close i Amy Adams!

Źródło: fdb.pl

"French Exit": Oscarowa rola Michelle Pfeiffer?

14.10.2020 14:09


"Planowałam umrzeć, zanim skończą się pieniądze" - powiedziała 60-letnia Frances Price (Michelle Pfeiffer), mieszkanka Manhattanu. Ale sprawy nie potoczyły się zgodnie z planem. Komedia "French Exit" w reżyserii Azazela Jacobsa to jedna z najbardziej oczekiwanych premier najbliższych kilku miesięcy.

Źródło: film.interia.pl

Viggo Mortensen przyjeżdża do Polski! Reżyserski debiut aktora – "Jeszcze jest czas"

14.10.2020 13:51

Viggo Mortensen przyjeżdża do Polski! Reżyserski debiut trzykrotnie nominowanego do Oscara aktora – "Jeszcze jest czas" – w kinach od 20 listopada.

Źródło: fdb.pl

"Szarlatan" Agnieszki Holland czeskim kandydatem do Oscara

13.10.2020 13:27


"Szarlatan" w reżyserii Agnieszki Holland, inspirowany życiorysem czechosłowackiego zielarza Jana Mikolaska, będzie czeskim kandydatem do Oscara w kategorii najlepszy pełnometrażowy film międzynarodowy. Informację przekazał we wtorkowym komunikacie Polski Instytut Sztuki Filmowej.

Źródło: film.interia.pl

Agnieszka Holland powalczy o Oscara. Ale nie dla Polski

13.10.2020 12:20

Agnieszka Holland już trzy razy była nominowana do Oscara, ale jeszcze nigdy nie zdobyła tej statuetki. W przyszłym roku może się to zmienić za...

Źródło: film.wp.pl

"Skóra i kości". Meryl Streep zrobiła wszystko, by dostać rolę Polki

08.10.2020 22:26

Meryl Streep ma w swoim dorobku trzy Oscary, w tym za "Wybór Zofii", gdzie wcieliła się w Polkę ocalałą z Holokaustu. Aktorka błagała o tę rolę i...

Źródło: film.wp.pl

Meryl Streep nigdy nie zapomni nauki języka polskiego. "To jakieś szaleństwo"

08.10.2020 16:07

Meryl Streep ma w swoim dorobku trzy Oscary, w tym za "Wybór Zofii", gdzie wcieliła się w Polkę ocalałą z Holokaustu. Aktorka błagała o tę rolę i...

Źródło: film.wp.pl

"Mank" Davida Finchera od 4 grudnia w Netflixie

08.10.2020 15:14


To jeden z najbardziej oczekiwanych filmów roku i niemal murowany kandydat do walki o Oscary w najważniejszych kategoriach. "Mank", który opowiada historię powstania scenariusza filmu wszech czasów, „Obywatela Kane’a”, zadebiutuje na Netflixie 4 grudnia tego roku.

Źródło: film.interia.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami