Wiocha
Wiadomości z tagiem Komedia  RSS
"Och Karol": Największy playboy PRL-u

22.10.2020 2:26


Największy playboy PRL-u? W środę, 21 października, mija dokładnie 35 lat od premiery komedii "Och Karol".

Źródło: film.interia.pl

​Matthew McConaughey odrzucił rolę! Miał zarobić 14,5 mln dolarów!

21.10.2020 14:45


Mało kto dziś pamięta, że nagrodzony Oscarem za rolę w filmie "Witaj w klubie" Matthew McConaughey pod koniec pierwszej dekady XXI wieku był kojarzony głównie z komediami romantycznymi. W wydanych niedawno pamiętnikach aktor wrócił pamięcią do tamtego okresu. Wyznał, że miał ochotę sprawdzić się w innych rolach, dlatego odrzucił lukratywną propozycję zagrania w kolejnym "rom-comie". Gdyby tę rolę przyjął, zarobiłby 14,5 miliona dolarów.

Źródło: film.interia.pl

Paweł Domagała: "Zostałbym modelem bielizny męskiej. Na szczęście nie muszę planu wdrażać w życie"

20.10.2020 9:50

Paweł Domagała ostatnio pracował na planie komedii kryminalnej "W jak morderstwo", w którym zagra postać policjanta, jedną z ważniejszych dla...

Źródło: film.wp.pl

"La Gomera": Policjanci i złodzieje

19.10.2020 18:26


4 grudnia na ekrany polskich kin trafi ""La Gomera" - szalona i nieprzewidywalna komedia kryminalna w reżyserii Corneliu Porumboiu, twórcy głośnego "12:08 na wschód od Bukaresztu". Nowe dzieło jednego z najciekawszych nazwisk rumuńskiego kina brawurowo łączy kryminał, komedię i western, z garścią błyskotliwych nawiązań do filmów noir, żongluje cytatami z arcydzieł Hitchcocka, Hawksa i Forda, odsyła do "Gildy" z Ritą Hayworth.

Źródło: film.interia.pl

Paweł Domagała w kryminalnej komedii "W jak morderstwo"

19.10.2020 18:26


Trwają zdjęcia do filmu "W jak morderstwo", którego scenariusz powstał na podstawie kryminału Katarzyny Gacek o tym samym tytule. Komedia kryminalna w reżyserii Piotra Mularuka ma nawiązywać do filmów Alfreda Hitchcocka i powieści Agathy Christie.

Tagi: Komedia
Źródło: film.interia.pl

Królestwo kobiet – Co wydarzy się w nowym serialu?

15.10.2020 23:08

Premiera od 18 października 2020r. Jestem zaintrygowana 😉 „Królestwo kobiet” to komedia, w której płeć piękna przejmuje kontrolę! Cztery różne kobiety łączy przewrotny los – przez jednego mężczyznę wpadają w sam środek kryminalnej intrygi. Zdane tylko na siebie, będą musiały stawić czoło światu. Miłość, przyjaźń, zbrodnia, wielkie pieniądze i duża dawka ostrego humoru to dopiero …

Tagi: Komedia
Źródło: twoje-seriale.pl

Żyj, jakby jutra nie było - "Palm Springs"! Film w kinach od 1 stycznia

15.10.2020 13:58

Palm Springs to inteligentna i przezabawna komedia, która stała się rewelacją festiwalu Sundance. Świetny debiut amerykańskiego reżysera Maxa Barbakowa zebrał entuzjastyczne recenzje i ocenę bliską 100% na Rotten Tomatoes. To jeden z tych filmów, który chce się oglądać i oglądać – w kinie, z przyjaciółmi lub z ukochaną osobą. W rolach głównych Andy Samberg, gwiazda Brooklyn 99 i Saturday Night Live, oraz Cristin Milioti, znana z serialu Fargo czy Jak poznałem waszą matkę.

Tagi: Komedia
Źródło: fdb.pl

Niezwykła historia z życia wzięta, czyli "Żegnajcie, głupcy"

15.10.2020 11:38

Gwiazda francuskiego kina Virginie Efira w komedii obyczajowej o kobiecie, która nie cofnie się przed niczym, by odnaleźć utracone przed laty dziecko. Pełen nieoczekiwanych zwrotów akcji nowy film Alberta Dupontela Żegnajcie, głupcy w kinach od 27 listopada!

Tagi: Komedia
Źródło: fdb.pl

"French Exit": Oscarowa rola Michelle Pfeiffer?

14.10.2020 14:09


"Planowałam umrzeć, zanim skończą się pieniądze" - powiedziała 60-letnia Frances Price (Michelle Pfeiffer), mieszkanka Manhattanu. Ale sprawy nie potoczyły się zgodnie z planem. Komedia "French Exit" w reżyserii Azazela Jacobsa to jedna z najbardziej oczekiwanych premier najbliższych kilku miesięcy.

Źródło: film.interia.pl

Kontynuacja "Księcia w Nowym Jorku" nie trafi do kin

14.10.2020 12:15


Nakręcona w 1988 roku komedia "Książę w Nowym Jorku" to jeden z filmów, który umocnił pozycję Eddiego Murphy'ego w Hollywood. Teraz, ponad trzydzieści lat później, widzowie doczekają się kontynuacji tego hitu. Sequel pierwotnie miał trafić do kin, ale sytuacja związana z pandemią COVID-19 sprawiła, że pojawi się na od razu w serwisie streamingowym Amazon Prime. Według informacji podanych przez serwis "Deadline", Amazon Studios za prawa do tej komedii mogło zapłacić nawet 125 milionów dolarów.

Źródło: film.interia.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami