Klatka.pl
Wiadomości z tagiem Komedia  RSS
"Najmro": Film z Dawidem Ogrodnikiem w kinach dopiero we wrześniu 2021

12.01.2021 12:14


Trudno uwierzyć, że człowiek, który 29 razy uciekł organom ścigania, był prawdziwą postacią, a nie wymysłem scenarzystów. Zdzisław Najmrodzki, bohater komedii akcji "Najmro. Kocha, kradnie, szanuje" był celebrytą półświatka, królem ucieczek i żywą legendą, której losy śledziła cała Polska. Kobiety go kochały, a mężczyźni podziwiali.

Źródło: film.interia.pl

Widzowie pamiętają ją dzięki słynnym komediom. Zmarła w wieku 73 lat

08.01.2021 12:26

Marion Ramsey zmarła 7 stycznia 2020 roku w wieku 73 lat. Widzowie kojarzą ją przede wszystkim z roli w "Akademii Policyjnej".

Źródło: film.wp.pl

„Małe szczęścia” i „Zabójcze lato” - styczniowe premiery Galapagos Films na VOD

08.01.2021 11:30

Komedia obyczajowa „Małe szczęścia” z Bérénice Bejo i Vincentem Casselem zadebiutuje na VOD i DVD już 13.01. Druga ze styczniowych nowości -...

Źródło: film.wp.pl

Zwiastun 2. sezonu szalonej animacji ''Spoza układu''

07.01.2021 10:26

Platforma Hulu wypuściła teaserową zapowiedź drugiego sezonu szalonej animowanej komedii Spoza układu, za którą odpowiada współtwórca innej kultowej animacji Rick i Morty. Wraz z pojawieniem się nowego filmowego materiału ujawniona została także data premiery nowych epizodów.

Źródło: fdb.pl

Klasyka kina radzieckiego: Co łączy telefon, samolot i… pieniądze?

30.12.2020 10:00

Bezpretensjonalna komedia romantyczna Frunzego Dowłatiana i Lwa Mirskiego ma wiele grzeszków typowych dla filmowych debiutów. Przede wszystkim schematyczny, choć miejscami zabawny, scenariusz i wynikającą z tego przewidywalną fabułę. Z drugiej strony niezaprzeczalną wartością „Kariery Dimy Gorina” jest możliwość zobaczenia na ekranie młodziutkich, dopiero zaczynających swą przygodę z aktorstwem Aleksandra Diemjanienki i Władimira Wysockiego.

Tagi: Komedia
Źródło: esensja.pl

Nie tylko w Polsce nie ma Świąt bez "Kevina". Film oglądają też Czesi czy Hiszpanie

25.12.2020 21:40

Rodzinne oglądanie "Kevina samego w domu" w czasie świąt Bożego Narodzenia powoli staje się w Polsce tradycją. Okazuje się jednak, że świąt bez komedii Chrisa Columbusa, która w tym roku skończyła 30 lat, nie wyobrażają sobie też mieszkańcy innych krajów, m.in. Niemiec, Czech czy Hiszpanii.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Jest zwiastun kontynuacji filmu "Książę w Nowym Jorku"

23.12.2020 13:57


Przez lata fani Eddiego Murphy'ego zastanawiali się, czy w końcu doczekają się tego, że aktor powróci do jednej ze swoich ikonicznych ról z przeszłości. Choć na giełdzie tytułów najczęściej pojawiała się postać Aleksa Foleya z "Gliniarza z Beverly Hills", to jednak gwiazdor wybrał księcia Akeema z komedii „Książę w Nowym Jorku”. W drugiej części tego filmu Akeem wraca do Stanów w poszukiwaniu swojego syna. Właśnie zadebiutował zwiastun tej produkcji.

Tagi: Komedia
Źródło: film.interia.pl

Zmarł aktor Claude Brasseur

23.12.2020 9:33


Nie żyje aktor Claude Brasseur. Zagrał w około 150 filmach, w tym w popularnych komediach "Camping" i "La Boum", a także wystąpił w wielu produkcjach teatralnych. W trakcie swojej kariery otrzymał dwa Cezary. 84-letni artysta zmarł we wtorek w Paryżu.

Tagi: Komedia
Źródło: film.interia.pl

Taika Waititi odpowiedzialny za komediowy serial FX '' Reservation Dogs''

23.12.2020 8:50

Stacja FX oficjalnie złożyła zamówienie na cały sezon komediowego serialu Reservation Dogs. Scenariusz do niego napisał Taika Waititi, twórca takich produkcji jak Co robimy w ukryciu, Thor: Ragnarok czy Jojo Rabbit.

Tagi: Komedia
Źródło: fdb.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Klatka.pl
Kontakt z nami