Prointegra
Wiadomości z tagiem Jurassic World  RSS
Premiera filmu "Jurassic World: Dominion" przełożona na 2022 rok. Opóźnione "Diuna" i "The Batman"

08.10.2020 20:57

Nie tylko Warner Bros. przesuwa premiery potencjalnych blockbusterów jak "Diuna" czy "The Batman". Universal zapowiedział właśnie, że "Jurassic World: Dominion" trafi do kin rok później.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Zdjęcia do filmu "Jurassic World: Dominion" wstrzymane z powodu koronawirusa

08.10.2020 16:03


Zaledwie dzień po tym, jak przesunięto o rok termin premier trzeciej części serii „Jurassic World”, zdjęcia na planie tego filmu zostały wstrzymane na dwa tygodnie. Jak poinformował reżyser tego filmu Colin Trevorrow, powodem tej przerwy jest wykrycie koronawirusa u kilku członków ekipy. Nie wiadomo, ile dokładnie jest takich osób, ani kim dokładnie są.

Źródło: film.interia.pl

Kolejne utrudnienia w pracy nad „Jurassic World: Dominion”

19.08.2020 13:27


Pandemia COVID-19 nie ułatwia pracy nad filmami. Wiedzą o tym doskonale twórcy trzeciej części serii „Jurassic World”, do której zdjęcia nie tak dawno temu zostały wznowione w zaostrzonym reżimie sanitarnym. Kolejną przeszkodzą na drodze do ukończenia filmu może być wzrost zarażeń koronawirusem na Malcie, gdzie planowane były zdjęcia do filmu „Jurassic World: Dominion”.

Źródło: film.interia.pl

Universal wydał 9 milionów dolarów na zabezpieczenie planu filmu „Jurassic World: Dominion”

17.08.2020 14:50


W Londynie trwają zdjęcia do kolejnej części cyklu o dinozaurach, filmu „Jurassic World: Dominion”. Na planie zadbano o wszystkie szczegóły dotyczące bezpieczeństwa twórców i aktorów występujących w tym filmie. Szczegółowa instrukcja dotycząca zasad bezpieczeństwa związanych z COVID-19 liczy sobie aż 107 stron. Ich wdrożenie kosztowało studio Universal około 9 milionów dolarów.

Źródło: film.interia.pl

​Bryce Dallas Howard ucierpiała na planie nowej części "Jurassic World"

17.07.2020 11:18


O tym, że aktorstwo wymaga poświęceń, przekonała się Bryce Dallas Howard, która pracuje obecnie na planie "Jurassic World: Dominion". Podczas kaskaderskich wyczynów została mocno poturbowana. Gwiazda nie omieszkała zamieścić w sieci zdjęć dokumentujących jej obrażenia.

Źródło: film.interia.pl

Śnieżna sceneria na planie ''Jurassic World: Dominion''

17.07.2020 11:17

Niedawno wznowione zostały zdjęcia do jednej z największych produkcji jaka obecnie w czasach pandemii powstaje w Pinewood Studios w Wielkiej Brytanii. Mowa o trzecim filmie z serii Jurassic World noszącym podtytuł Dominion. Jak sugeruje opublikowane w sieci zdjęcie fabuła z pewnością przeniesie nas w arktyczne klimaty.

Źródło: fdb.pl

Sam Neil, Jeff Goldblum i Laura Dern z dużymi rolami w „Jurassic World: Dominion”

02.07.2020 9:45


Sam Neil, Jeff Goldblum i Laura Dern z dużymi rolami w „Jurassic World: Dominion”
Od czasu ogłoszenia zaangażowania kultowej trójki z pierwszego "Parku Jurajskiego" w finał trylogii "Jurassic World", fani spekulowali, czy rola klasycznych postaci nie...

Źródło: filmozercy.com

Role oryginalnej obsady w ''Jurassic World: Dominion'' nie będą epizodami

02.07.2020 9:03

Po tym jak ogłoszono, iż w trzeciej części Jurassic World dojdzie do powrotu trzech postaci znanych z oryginalnej trylogii Park Jurajski wśród fanów pojawiło się mnóstwo pytań, o to czy ich role będą znaczące czy tylko epizodyczne. Sam Neill odpowiada na to pytanie.

Źródło: fdb.pl

„Jurassic World: Dominion” obsadza nowego aktora w roli z filmu Spielberga

26.06.2020 10:16


„Jurassic World: Dominion” obsadza nowego aktora w roli z filmu Spielberga
Podczas gdy "Jurassic World: Dominion" szykuje się na rychłe wznowienie produkcji, do sieci trafiły doniesienia, że widowisko właśnie zatrudniło aktora Campbella Scotta. Co ciekawe, aktor...

Źródło: filmozercy.com

Colin Trevorrow wyreżyseruje film o Atlantydzie dla Universala

23.06.2020 13:21


Colin Trevorrow wyreżyseruje film o Atlantydzie dla Universala
Colin Trevorrow przygotowuje się obecnie do wznowienia prac na planie trzeciej odsłony serii "Jurassic World", ale nie przeszkodziło mu to w podpisaniu kontraktu na realizację kolejnego pr...

Źródło: filmozercy.com

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami