Klatka.pl
Wiadomości z tagiem Horror  RSS
Vera Farmiga producentką i główną bohaterką baśniowego horroru ''Bad Bloom''

11.01.2021 10:50

Vera Farmiga, aktorka którą kojarzyć możecie z serii Obecność ponownie wystąpi w filmie należącym do gatunku horroru. Wcieli się ona w główną rolę w debiutanckim filmie Bryce’a McGuire’a zatytułowanym Bad Bloom.

Tagi: Horror
Źródło: fdb.pl

Resident Evil serial. Wiemy jacy bohaterowie pojawią się w widowisku od Netflixa

09.01.2021 14:03


Dowiedzieliśmy się jacy bohaterowie pojawią się Resident Evil (serial), który obejrzymy na platformie Netflix. Prezentujemy zestawienie postaci, które towarzyszyć nam będą podczas oglądania horroru (uprzedzamy przed spoilerami!):

Źródło: planetagracza.pl

Darmowe horrory na youtube

08.01.2021 19:33


Studio Universal udostępni darmowe horrory na youtube. Wśród klasyków kina grozy z którymi widzowie będą mogli się zapoznać, znajdą się: Niewidzialny człowiek, Wilkołak czy Dracula. Produkcje zostaną udostępnione na kanale Fear: The Home of Horror i każda z nich będzie…

Źródło: planetagracza.pl

Świat stworzony przez Lovecrafta w zwiastunie filmu ''Sacrifice''

08.01.2021 9:18

W sieci pojawiła się pierwsza zapowiedź nowego horroru ze świata stworzonego przez pisarza H.P. Lovecrafta. Produkcja nosi tytuł Sacrifice, a główną rolę otrzymała aktorka Barbara Crampton, która ze światem Lovecrafta miała już w swojej karierze do czynienia.

Tagi: Horror
Źródło: fdb.pl

Najnowszy film Wana ''Wcielenie'' z kategorią wiekową R

07.01.2021 14:08

Najnowszy film Jamesa Wana Wcielenie, którym reżyser ten powraca do gatunku horroru otrzymał właśnie kategorię wiekową R. Data jego premiery jak na razie nie została jeszcze podana.

Źródło: fdb.pl

Reżyser "Zejścia" i plaga w zwiastunie "The Reckoning"

07.01.2021 0:53

Prezentujemy oficjalny zwiastun The Reckoning, nowego horroru brytyjskiego reżysera Neila Marshalla (Dog Soldiers, Zejście). Produkcja jest opisywana jako – krwawy thriller zemsty w historycznym przebraniu.

Źródło: fdb.pl

Barbara Shelley nie żyje. Ikona horrorów miała 88 lat

04.01.2021 17:15

Barbara Shelley największą popularność zdobyła, występując w kultowych horrorach z wytwórni Hammer Film Productions. Zagrała w takich produkcjach...

Tagi: Horror
Źródło: film.wp.pl

"The Retaliators": Horror z gwiazdami rocka w obsadzie [zwiastun]

30.12.2020 7:44


W filmie "The Retaliators" pojawili się członkowie kultowych zespołów rockowych - Mötley Crüe, Papa Roach, Five Finger oraz Death Punch. Obok nich występują aktorzy znani z popularnych seriali. Właśnie zadebiutował zwiastun tej produkcji, która będzie rarytasem dla fanów rocka.

Tagi: Horror
Źródło: film.interia.pl

RECENZJA: Demony 2

22.12.2020 17:07

Przeciętny sequel porządnego horroru.

Tagi: Horror
Źródło: fdb.pl

David Gordon Green będzie reżyserem rebootu ''Egzorcysty''?

22.12.2020 15:32

Jak już wcześniej informowaliśmy wytwórnia Morgan Creek Entertainment pracuje nad rebootem filmu Egzorcysta z 1973 roku. Teraz do tego projektu dołączyło też studio Blumhouse, specjalizujące się w produkcji horrorów i reżyser oraz scenarzysta David Gordon Green.

Tagi: Horror
Źródło: fdb.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Klatka.pl
Kontakt z nami