Prointegra
Wiadomości z tagiem Hollywood  RSS
"Polot": Pierwszy krok w chmurach

23.10.2020 6:00


"Polot" Michała Wnuka zanosił się na opowieść rodem z hollywoodzkich produkcji - o konsekwentnych dążeniach do realizacji młodzieńczych marzeń, wkraczaniu w dorosłość, przyjaźni wystawionej na próbę i ideałach, które z czasem zderzają się z brutalną rzeczywistością. Z pewnością nie można odmówić debiutującemu reżyserowi ciekawego i współczesnego kontekstu, czuć jego rękę do wyboru świeżej, nieogranej jeszcze obsady. Trochę jednak zabrakło, żeby wzbić się na wyżyny.

Tagi: Hollywood
Źródło: film.interia.pl

Dokument ukaże Audrey Hepburn w innym świetle

22.10.2020 12:02


Ikona mody, legenda dużego ekranu, jedna z największych gwiazd Złotej Ery Hollywood - Audrey Hepburn to postać, której sława nie mija mimo upływu lat. Wielbionej przez miliony fanów aktorce poświęcono dokument, który ukaże się pod koniec listopada. Film "Audrey: More Than An Icon" nie tylko przypomni największe sukcesy laureatki Oscara, ale też rzuci nowe światło na jej trudne dzieciństwo i dorastanie w Holandii pod okupacją hitlerowską.

Źródło: film.interia.pl

Jeff Bridges ma chłoniaka! Jak czuje się hollywoodzki gwiazdor?

20.10.2020 11:05


Amerykański aktor Jeff Bridges poinformował na Twitterze, że cierpi na chłoniaka - rodzaj nowotworu układu limfatycznego. Gwiazda takich filmów, jak "Ostatni seans filmowy", "Tron", "Fisher King" czy "Ukryta prawda" wyznał, że rozpoczął już leczenie.

Źródło: film.interia.pl

Nie żyje syn Roberta Redforda, James Redford

20.10.2020 7:27


58-letni syn hollywoodzkiego gwiazdora zmarł w piątek,16 października, na raka wątroby. Wiadomość tę przekazała amerykańskim mediom żona Jamesa Redforda, Kyle. Robert Redford wraz z rodziną przechodzą ciężkie chwile.

Źródło: film.interia.pl

Salma Hayek: Pokonać Cameron Diaz

16.10.2020 10:46


Salma Hayek w najnowszym wywiadzie wróciła wspomnieniami do początków swojej kariery w Hollywood. Filmem, który otworzył jej drzwi do Fabryki Snów, był kinowy hit "Desperado" z 1995 roku, w którym partnerowała na ekranie Antonio Banderasowi. Aby otrzymać wymarzony angaż, aktorka musiała pokonać niemałą konkurencję. Dla szefów wytwórni, która realizowała ten film, faworytką do roli Caroliny, rodowitej Meksykanki, była bowiem Cameron Diaz.

Źródło: film.interia.pl

Joaquin Phoenix zagra Napoleona w filmie Ridleya Scotta

14.10.2020 20:01

Kolejna bomba prosto z Hollywood. Joaquin Phoenix wcieli się w postać Napoleona Bonaparte w filmie "Kitbag", który zostanie wyreżyserowany przez Ridleya Scotta.

Źródło: fdb.pl

Kontynuacja "Księcia w Nowym Jorku" nie trafi do kin

14.10.2020 12:15


Nakręcona w 1988 roku komedia "Książę w Nowym Jorku" to jeden z filmów, który umocnił pozycję Eddiego Murphy'ego w Hollywood. Teraz, ponad trzydzieści lat później, widzowie doczekają się kontynuacji tego hitu. Sequel pierwotnie miał trafić do kin, ale sytuacja związana z pandemią COVID-19 sprawiła, że pojawi się na od razu w serwisie streamingowym Amazon Prime. Według informacji podanych przez serwis "Deadline", Amazon Studios za prawa do tej komedii mogło zapłacić nawet 125 milionów dolarów.

Źródło: film.interia.pl

Kate Hudson: Najgorszy ekranowy pocałunek

14.10.2020 11:36


Słynne hollywoodzkie aktorki rozmawiały niedawno w podcaście „The goop Podcast” i podzieliły się z fanami wspomnieniami na temat intymnych scen, jakie nakręciły w swojej karierze. Okazuje się, że nie wszystkie związane z nimi doświadczenia były dla gwiazd przyjemne. „Prawdę mówiąc, czuję, że nie miałam zbyt utalentowanych partnerów do całowania. Powinnam trafiać lepiej” – wyznała szczerze Hudson.

Źródło: film.interia.pl

Córka Bruce'a Lee ma żal do Quentina Tarantino

14.10.2020 10:26


Wyreżyserowany przez Quentina Tarantino film "Pewnego razu... w Hollywood" oprócz zachwytów wzbudził też kontrowersje. Powodem jednej z największych było to, jak Tarantino przedstawił w swoim filmie postać Bruce'a Lee. Choć premiera filmu odbyła się ponad rok temu, to córka Bruce'a, Shannon Lee, wciąż ma pretensje do słynnego reżysera.

Źródło: film.interia.pl

Arcydzieło Orsona Wellesa wraca po latach w filmie Netflixa

09.10.2020 17:39


W sobotę, 10 października, mija 35 lat od śmierci jednego z najwybitniejszych reżyserów Hollywood - Orsona Wellesa, autora głośnego "Obywatela Kane'a". Historię powstawania tego filmu przypomni nowa produkcja Netflixa "Mank".

Źródło: film.interia.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami