Klatka.pl
Wiadomości z tagiem Doda  RSS
Kaczyński: Katarzyna Łaniewska była kimś, kto wybrał dobro

11.01.2021 12:26


Katarzyna Łaniewska była kimś, kto wybrał dobro. Wybrał dobro i trwał w tej szczególnej dla aktora działalności przez całe dziesięciolecia - mówił w niedzielę w trakcie pożegnania Katarzyny Łaniewskiej prezes PiS Jarosław Kaczyński. Chylimy czoło przed jej życiem - dodał.

Tagi: Doda
Źródło: film.interia.pl

Discovery+ pojawi się w Starzplay. Oferta dla wybranych krajów w regionie MENA

09.01.2021 0:26

Discovery i Starz zawarły porozumienie, w ramach którego w serwisie VoD Starzplay pojawią się treści pochodzące z Discovery+. Oferta będzie wymagała dodatkowej opłaty i ma się pojawić w wybranych krajach Bliskiego Wschodu i Północnej Afryki.

Tagi: Doda
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Jan Śpiewak do Krystyny Jandy: Pokazała pani prawdziwą twarz polskich elit

02.01.2021 18:15


"Pokazała pani prawdziwą twarz polskich elit: egoistycznych, pełnych pogardy, skorumpowanych, które wykorzystując swoje znajomości zdobywają sobie różne dodatki; w przypadku szczepionki nie mówimy o talonie na pralkę, mówimy o czyimś życiu" - napisał aktywista Jan Śpiewak w liście otwartym do Krystyny Jandy.

Źródło: film.interia.pl

Dodatkowe odcinki „Osieckiej” 1, 2 i 6 stycznia w TVP1. Kurski: jeszcze więcej premierowego contentu

01.01.2021 21:22

Telewizja Polska na początku stycznia pokaże trzy dodatkowe odcinki nowego serialu „Osiecka”. Produkcję będzie można zobaczyć również 1, 2 i 6 stycznia o 20.15. - Z powodu pandemii COVID-19 wzrosła konsumpcja telewizji, dlatego chcemy zaoferować naszym widzom jeszcze więcej premierowego contentu - komentuje portalowi Wirtualnemedia.pl Jacek Kurski, prezes TVP.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Najpiękniejsze pieguski w Hollywood

30.12.2020 20:26


Piegi przez lata postrzegane były jako defekt kobiecej urody i powód do wstydu. Dzisiaj to się trochę zmienia, choć zdarza się, że na gwiazdy wylewa się hejt w związku z piegowatą twarzą. Niektórzy uważają na szczęście, że piegi mogą dodawać uroku i zmysłowości. A piegowate aktorki? Obiektyw je po prostu uwielbia. Sami zobaczcie najpiękniejsze pieguski w Hollywood!

Źródło: film.interia.pl

[27.01.2021] Mulan

29.12.2020 0:00

Lojalność, odwaga i prawda. Disney przedstawia historię Mulan, nieustraszonej, młodej kobiety, która ryzykuje wszystko w imię miłości do rodziny i swojego kraju, i staje się największą wojowniczką, jaką kiedykolwiek znały Chiny. Materiały dodatkowe: klasyka w nowym...

Tagi: Doda, Disney
Źródło: datapremiery.pl

Zdrowych i wesołych świąt Bożego Narodzenia!

24.12.2020 14:54

Redakcja FDB.PL życzy Wam Wszystkim zdrowych i wesołych świąt Bożego Narodzenia. Abyście spędzili te szczególne dni wśród swoich najbliższych. Nie zapominajcie również o kinie i nadrabiajcie filmowe zaległości! Dodatkowo życzymy Wam bezpiecznej sylwestrowej zabawy, co oczywiście w tych trudnych czasach nie jest taką oczywistą sprawą. Aby rok 2020 poszedł szybko w zapomnienie i 2021 przyniósł zdecydowanie więcej radości nam Wszystkim.

Tagi: Doda
Źródło: fdb.pl

Dawid Kwiatkowski, Doda, Sławomir, Mandaryna i Michał Wiśniewski promują „Sylwestrową Moc Przebojów” (wideo)

23.12.2020 20:48

Telewizja Polsat zaprezentowała spot promujący „Sylwestrową Moc Przebojów”, którą będzie można oglądać w sylwestrowy wieczór.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Trzy czwarte Polaków kupuje książki na prezent

23.12.2020 20:40

Niemal trzy czwarte Polaków kupuje na prezent książki - wynika z badania Krajowego Rejestru Długów. Dodano, że wzrost czytelnictwa w finansach księgarń zaczął być widoczny przed świętami, gdy na koniec listopada ich zadłużenie spadło z 16 mln zł do 13,7 mln zł.

Tagi: Doda
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Klatka.pl
Kontakt z nami