f4up
Wiadomości z tagiem Doda  RSS
Janusz Gajos o Wojciechu Pszoniaku: Należy mu się ukłon i chwila ciszy

19.10.2020 14:26


"Zawsze taka wiadomość osadza człowieka nieruchomego w miejscu, gdzie do tej pory biegł. Wiedzieliśmy, że Wojtek był chory, ale taka wiadomość robi wielkie wrażenie" - mówił o Wojciechu Pszoniaku Janusz Gajos. Należy się chwila ciszy, z ukłonem wobec Kolegi, który nas zaszczycał swoją obecnością - dodał.

Źródło: film.interia.pl

East Side Story: Bieło jak Gandalf, Czerno jak Thanos

18.10.2020 18:00

To prawda, że w kontekście futbolowym „вратарь” to „bramkarz”, nie zaś „obrońca”. Z drugiej jednak strony tytuł filmu „Bramkarz Galaktyki” brzmiałby w języku polskim śmiesznie. Na dodatek zawężałby nieco przesłanie kolejnej superprodukcji uzbeckiego reżysera Dżanika Fajzijewa. Poza tym „Obrońca Galaktyki” brzmi dostojniej i – zwyczajnie – lepiej z komercyjnego punktu widzenia.

Tagi: Polsat, Doda
Źródło: esensja.pl

Przerażający "The Empty Man" z pierwszym zwiastunem

17.10.2020 12:19

Disney’s 20th Century Studios wydało zaskakujący zwiastun najnowszego horroru The Empty Man. Studio wypuści przerażający thriller jeszcze w tym miesiącu, w sam raz na Halloween. Dodajmy, że film oparty jest na powieści graficznej Cullena Bunna.

Źródło: fdb.pl

Mecz FC Barcelona-Real Madryt w Canal+ z trzema wersjami komentarza

15.10.2020 20:49

W sobotę, 24 października br. odbędzie się mecz FC Barcelona-Real Madryt. W Polsce El Clásico będzie można obejrzeć na antenach Canal+ Premium i Canal+ 4K Ultra HD, gdzie widzowie będą mieli do wyboru trzy wersje komentarza. Dodatkowo mecz pokaże Eleven Sports 1.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Millennium Docs Against Gravity z rekordową frekwencją, Ponad 101 tys. widzów w internecie w serwisie mdag.pl

13.10.2020 20:59

Tegoroczna edycja festiwalu Millennium Docs Against Gravity po raz pierwszy odbyła się częściowo w internecie, gromadząc tam ponad 101 tys. widzów. Dodatkowo 65 tys. osób oglądało filmy festiwalowe w kinach. - Pobiliśmy rekord -166 000 widzów. Jest to też najlepszy wynik w historii festiwali filmowych w Polsce - o organizacji tegorocznej edycji festiwalu opowiada jego szef Artur Liebhart.

Tagi: Polsat, Doda
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Premier League wprowadza pay-per-view. Dodatkowe mecze za opłatą 14,95 funta

13.10.2020 20:40

Brytyjska Premier League oraz stacje Sky Sports i BT Sport zawarły umowę, zgodnie z którą dodatkowe mecze niedostępne na tych platformach będzie można oglądać za pośrednictwem systemu pay-per-view. Za możliwość obejrzenia każdego ze spotkań trzeba będzie zapłacić 14,95 funta. Kibice w internecie nie kryją zaskoczenia wysoką ceną dostępu do transmisji, choć pieniądze mają wesprzeć kluby tracące z powodu koronawirusa.

Tagi: Doda, Mecz
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Canal+ udostępnia abonentom telewizję przez internet bez dodatkowych opłat

05.10.2020 20:55

Platforma Canal+ udostępnia od 2 października dni swoim abonentom za darmo swoją usługę: telewizja przez internet. Jest ona dostępna za pośrednictwem strony internetowej, aplikacji mobilnej i aplikacji w telewizorze. Operator udostępnia tą drogą 76 kanałów na żywo oraz ponad 37 tys. treści na żądanie.

Tagi: Doda, CANAL+
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak: Zarzucano nam, że jesteśmy razem tylko dla „Tańca z Gwiazdami”

03.10.2020 11:22


W siódmym odcinku „Tańca z Gwiazdami” z programem Polsatu pożegnał się Mikołaj Jędruszczak, któremu na parkiecie towarzyszyła Sylwia Madeńska. - Zarzucano nam, że jesteśmy razem tylko dla „Tańca z Gwiazdami” – tancerka wytłumaczyła, że brak przychylności telewidzów mógł być związany z ich niedawnym rozstaniem. – Spodziewaliśmy się [takiej decyzji widzów] – Mikołaj Jędruszczak dodał, że był przygotowany na koniec przygody z „Tańcem z Gwiazdami”. – Werdykt jest sprawiedliwy – zakończyła Madeńska.

Tagi: Polsat, Doda
Źródło: film.interia.pl

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13": Marta Gałuszewka jako Zdzisława Sośnicka

25.09.2020 11:05


W nadchodzącą sobotę w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Marta Gałuszewska przeobrazi się w posiadaczkę jednego z najpiękniejszych uśmiechów w polskiej muzyce. Stanie się Zdzisławę Sośnicką i zaśpiewa jej wielki przebój „Julia i ja”. Co sprawiło Marcie największą trudność w przeobrażeniu się w postać Zdzisławy Sośnickiej i wykonaniu utworu? - Te oczy! Ja naprawdę strasznie mrużę oczy. Mam taką manierę, że jak się skupiam, to je zamykam – mówi artystka. - Wyzwanie, jeśli chodzi o moją energię, którą muszę kompletnie odciąć – dodaje....

Źródło: film.interia.pl

Vectra zmienia logo i identyfikację wizualną. „Dodaliśmy energii”

24.09.2020 20:48

Operator kablowy Vectra zmienił logo i identyfikację wizualną. Uprościł je i zdynamizował, wprowadzając nowe kolory przewodnie – żółty i niebieski. Ostatni taki lifting miał miejsce sześć lat temu.

Tagi: Doda
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami