Wiocha
Wiadomości z tagiem Disney  RSS
Marvel w wyjątkowy sposób uczcił pamięć Chadwicka Bosemana

30.11.2020 14:26


Gdyby żył, w minioną niedzielę obchodziłby swoje 44. urodziny. 28 sierpnia tego roku odszedł popularny aktor Chadwick Boseman, którego jedną z niezapomnianych ról była postać Czarnej Pantery w komiksowych filmach Marvela. Studio to postanowiło uczcić urodziny Bosemana nowym wstępem do filmu "Czarna Pantera", udostępnionym na platformie streamingowej Disney+.

Tagi: Disney
Źródło: film.interia.pl

​"The Mandalorian": Ale wpadka! "Facet w dżinsach" w kadrze

30.11.2020 14:26


Uwadze fanów analizujących każdą klatkę ulubionej produkcji nie umknie żaden szczegół. Po premierze czwartego odcinka drugiego sezonu popularnego serialu "The Mandalorian" zatytułowanego "Oblężenie" fani dostrzegli w jednym z jego kadrów współcześnie ubranego mężczyznę, który został nazwany "Facetem w dżinsach". Porównywana do słynnego kubka ze Starbucksa w "Grze o tron" wpadka została skorygowana przez studio Disneya i zniknęła z odcinka serialu dostępnego na platformie Disney+.

Tagi: Disney
Źródło: film.interia.pl

Zdjęcia do serialu ''Hawkeye'' rozpoczną się jeszcze w tym roku

28.11.2020 10:01

Jak donoszą zagraniczne media zdjęcia do oczekiwanego kolejnego serialu Disney+ należącego do uniwersum Marvela rozpocząć mają się jeszcze w tym roku. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem to być może przygody Clinta Bartona poznamy jeszcze w 2021 roku.

Tagi: Disney
Źródło: fdb.pl

Disney szykuje duże zwolnienia

27.11.2020 20:46

Koncern The Walt Disney Company ogłosił, że planuje redukcje zatrudnienia, w wyniku których pracę straci nawet 32 tys. osób. Powodem jest pandemia i związane z nią potężne problemy parków rozrywki i kurortów Disneya.

Tagi: Disney
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Bohaterowie ''Co w duszy gra'' w nowym telewizyjnym spocie od Disney+

27.11.2020 11:42

Disney opublikował nowy telewizyjny spot promujący oczekiwaną animację Co w duszy gra. Film już w te Święta Bożego Narodzenia trafi na platformę Disney+.

Tagi: Disney
Źródło: fdb.pl

Naomi Scott kandydatką do głównej roli kobiecej w "Obi-Wanie"

25.11.2020 15:48

Na początku przyszłego roku startują zdjęcia do serialu, którego głównym bohaterem będzie Obi-Wan Kenobi. Walt Disney rozpoczyna poszukiwanie aktorów, których ujrzymy w produkcji.

Tagi: Disney
Źródło: fdb.pl

Ravi Ahuja odchodzi z Disney Television

24.11.2020 20:09

Ravi Ahuja, dyrektor finansowy i prezes ds. operacji biznesowych w Disney Television odchodzi ze stanowiska. Jest to związane ze zmianami strukturalnymi w koncernie Disneya. Ahuja pozostaje w firmie jako doradca, obecnie trwają poszukiwania jego następcy.

Tagi: Disney
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

GALAPAGOS SP. Z O.O. nowym dystrybutorem w Polsce filmów 20th Century Studios na Blu-ray i DVD.

23.11.2020 15:11

Galapagos Sp. z o.o, lider na polskim rynku rozrywki domowej, w ramach współpracy z The Walt Disney Company, zostaje wyłącznym dystrybutorem...

Źródło: film.wp.pl

Filmy 20th Century Studios w ofercie Galapagos

20.11.2020 0:00

Galapagos Sp. z o.o, lider na polskim rynku rozrywki domowej, w ramach współpracy z The Walt Disney Company, zostaje wyłącznym dystrybutorem filmów 20th Century Studios na nośnikach Blu-ray i DVD.

Źródło: www.galapagos.com.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami