Klatka.pl
Wiadomości z tagiem Disney  RSS
Zendaya: Pandemia uświadomiła mi, że jestem pracoholiczką

12.01.2021 16:15


Zendaya w najnowszym wywiadzie podzieliła się refleksją na temat swojej pracy. Jak zapewniła słynna artystka, która przed laty debiutowała w produkcjach Disneya, aktorstwo jest dla niej na tyle ważną sferą życia, że gdy podczas pandemii musiała od niego odpocząć, poczuła całkowitą dezorientację. "To był pierwszy raz, kiedy zapytałam samą siebie: Co jeszcze lubię robić? Co mnie uszczęśliwia? Kim jestem bez grania? Jaka jest moja wartość?" - wyznała gwiazda.

Tagi: Disney
Źródło: film.interia.pl

Oficjalnie: "Deadpool 3" będzie częścią MCU!

11.01.2021 17:49

Na temat postaci Deadpoola mówiło się wiele w momencie, w którym Walt Disney przejął 20th Century Fox. Siłą rzeczy dwie znakomite produkcje z tym bohaterem trafiły w ręce włodarzy Domu Myszki Miki i tak naprawdę nie wiadomo było, co się stanie z kasową serią. Aż do teraz!

Tagi: Disney
Źródło: fdb.pl

W tym roku w Polsce pojawi się HBO Max. Spodziewana jest także premiera Disney+

09.01.2021 22:50

Obecny rok może być przełomowy dla rynku usług strumieniowych w Polsce. W połowie 2021 roku ma pojawić się HBO MAX, a według nieoficjalnych informacji także Disney+. Od końca 2020 roku jest działa już discovery+, który pojawił się w serwisie Player.pl.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Więcej treści od ViacomCBS w serwisie Hulu. Na liście Comedy Central, MTV i Nickelodeon

07.01.2021 20:26

Należący do Disneya serwis streamingowy Hulu oraz koncern ViacomCBS zawarły długoletnią umowę, w ramach której na platformie ma się pojawić więcej treści pochodzących od ViacomCBS. Subskrybenci otrzymają dostęp między innymi do kanałów Comedy Central, MTV oraz Nickelodeon.

Tagi: CBS, Disney
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

"Lost", "Gotowe na wszystko", "Z archiwum X" w bibliotece Disney+

05.01.2021 20:41

Serwis streamingowy Disney+ ogłosił listę tytułów w ramach nowego pakietu Star, które zasilą jego bibliotekę na wybranych rynkach. Wśród nich są popularne i w Polsce seriale, jak "Gotowe na wszystko" ("Desperate Housewives"), "Zagubieni" ("Lost") czy "Z archiwum X".

Tagi: Polsat, Disney
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Styczeń w Canal+: "Pokonani", "Mulan", "Pętla" (lista premier)

30.12.2020 20:45

Rok 2021 Canal+ zaczyna z przytupem, od premiery nowej koprodukcji "Pokonani". Na liście styczniowych nowości nie zabraknie również filmów, na czele z disneyowskm "Mulan" i "Pętlą" Patryka Vegi.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Joseph Gordon-Levitt spotkał się z przedstawicielami Marvel Studios

30.12.2020 10:12

Marvel Studios ma zaplanowane wiele produkcji kinowych oraz seriali, które trafią bezpośrednio do oferty platformy streamingowe Disney+. W Marvel Cinematic Universe pojawi się wiele nowych bohaterów, a więc potrzebne będą nowe gwiazdy.

Źródło: fdb.pl

[27.01.2021] Mulan

29.12.2020 0:00

Lojalność, odwaga i prawda. Disney przedstawia historię Mulan, nieustraszonej, młodej kobiety, która ryzykuje wszystko w imię miłości do rodziny i swojego kraju, i staje się największą wojowniczką, jaką kiedykolwiek znały Chiny. Materiały dodatkowe: klasyka w nowym...

Tagi: Doda, Disney
Źródło: datapremiery.pl

Trzeci sezon "The Mandalorian" najwcześniej w 2022 roku

23.12.2020 8:31


Jedynie przez weekend trwała niepewność dotycząca zapowiedzianego w napisach końcowych drugiego sezonu "The Mandalorian" serialu Disneya "The Book of Boba Fett". Wszystkie wątpliwości zostały już rozwiane. Serial o słynnym łowcy nagród będzie osobną produkcją, a nie - jak spekulowano - trzecim sezonem "The Mandalorian". Co więc z kolejną odsłoną przygód tytułowego Mandalorianina? Na to pytanie w programie "Good Morning America" częściowo odpowiedział twórca obydwu seriali, Jon Favreau.

Tagi: Disney
Źródło: film.interia.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Klatka.pl
Kontakt z nami