f4up
Wiadomości z tagiem Disney  RSS
"Raya i ostatni smok" - widowiskowy zwiastun nowej animacji Disneya

21.10.2020 16:03

Walt Disney pokazał światu pierwszą zapowiedź nowej animacji noszącej tytuł Raya i ostatni smok. Ten teaserowy zwiastun jest naprawdę widowiskowy i zapowiada coś na co warto czekać. Sprawdźcie sami!

Tagi: Disney
Źródło: fdb.pl

Powstanie serialowa kontynuacja kultowego "Willow"

20.10.2020 23:40

Disney Plus potwierdził, że powstanie serialowa kontynuacja filmu Willow. Akcja rozgrywać się będzie lata po wydarzeniach z oryginalnej produkcji. Produkcja rozpocznie się w przyszłym roku.

Tagi: Disney
Źródło: fdb.pl

Olaf w poszukiwaniu własnej tożsamości - zobaczcie zwiastun krótkometrażowej animacji ''Once Upon a Snowman''

20.10.2020 10:45

Bałwan Olaf znany z filmów z serii Kraina lodu dostał swoją własną animację. Co prawda krótkometrażową, ale jednak. Studio Walt Disney Animation opublikowało właśnie pierwszą zapowiedź swojej produkcji.

Źródło: fdb.pl

Nowa i pełna akcji zapowiedź 2. sezonu serialu ''The Mandalorian''

20.10.2020 9:36

Disney+ nie ustaje w promowaniu nadchodzącego drugiego sezonu serialu The Mandalorian. W sieci pojawiła się nowa zapowiedź, którą zobaczyć możecie poniżej.

Tagi: Disney
Źródło: fdb.pl

Disney informuje o rasistowskich treściach w swoich filmach

19.10.2020 14:24


Filmy firmy Disney, takie jak Piotruś Pan czy Zakochany kundel nie przystają do dzisiejszych czasów. Niektóre z produkcji na platformie Disney+ (będącej usługą streamingu wideo), zostały oznaczone jako filmy zawierające treści rasistowskie. Oberwało się m.in. się słynnej Księdze Dżungli. Postać…

Źródło: planetagracza.pl

Disney+ informuje o rasistowskich treściach w „Piotrusiu Panie”, „Dumbo” i „Księdze dżungli”

18.10.2020 10:26

Przed klasykami wyprodukowanymi przez wytwórnię Walta Disneya „Piotruś Pan”, „Aryskotraci” i „Dumbo” w serwisie streamingowym Disney+ zaczęto wyświetlać ostrzeżenie, iż zawierają one rasistowskie treści - poinformowała w piątek agencja Reutersa.

Tagi: Disney
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Disney+ informuje o rasistowskich treściach w „Piotrusiu Panie” „Dumbo” i „Księdze dżungli”

17.10.2020 20:56

Przed klasykami wyprodukowanymi przez wytwórnię Walta Disneya „Piotruś Pan”, „Aryskotraci” i „Dumbo” w serwisie streamingowym Disney+ zaczęto wyświetlać ostrzeżenie, iż zawierają one rasistowskie treści - poinformowała w piątek agencja Reutera.

Tagi: Disney
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Przerażający "The Empty Man" z pierwszym zwiastunem

17.10.2020 12:19

Disney’s 20th Century Studios wydało zaskakujący zwiastun najnowszego horroru The Empty Man. Studio wypuści przerażający thriller jeszcze w tym miesiącu, w sam raz na Halloween. Dodajmy, że film oparty jest na powieści graficznej Cullena Bunna.

Źródło: fdb.pl

"Dumbo" i "Piotruś Pan" posiadają kontrowersyjne treści - będzie ostrzeżenie na Disney+

16.10.2020 12:02

Na Disney+ pojawiło się kilka klasycznych animacji Walta Disneya. Wraz z nimi na platformie wyświetlane będzie także ostrzeżenie o kontrowersyjnych treściach, które można znaleźć w niektórych tytułach.

Tagi: Disney
Źródło: fdb.pl

Zdjęcia do 3. sezonu ''Mandaloriana'' jeszcze w tym roku!

16.10.2020 9:24

Jonowi Favreau brak zielonego światła od platformy Disney+ wcale nie przeszkadza w najbliższych planach. Może dlatego, iż odnowienie serialu The Mandalorian jest tylko formalnością, patrząc na jego wielką popularność i wielkie oczekiwanie fanów na kolejne przygody samotnego łowcy nagród. Jak twierdzi Favreau ekipa jest gotowa, aby rozpocząć zdjęcia do 3. sezonu jeszcze w tym roku.

Tagi: Disney
Źródło: fdb.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami