f4up
Wiadomości z tagiem CBS  RSS
Będzie 4. sezon "Star Trek: Discovery"

18.10.2020 19:08

Świetna informacja dla wszystkich fanów produkcji należących do kultowej serii Star Trek. Już wiemy, że powstanie 4. sezon serialu CBS All Access zatytułowanego Star Trek: Discovery. Zdjęcia rozpoczynają się jeszcze w tym roku.

Tagi: Star Trek, CBS
Źródło: fdb.pl

Fabuła serialu "Bastion" przypomina pandemię COVID-19?

17.10.2020 8:05


17 grudnia tego roku na platformie streamingowej CBS All Access zadebiutuje serial "Bastion" oparty na motywach powieści Stephena Kinga. To druga telewizyjna ekranizacja tej powieści - pierwszą był miniserial z 1994 roku. W wywiadzie dla portalu "Entertainment Weekly" Stephen King przybliżył kilka szczegółów odnośnie tej jednej z najbardziej oczekiwanych produkcji końca roku.

Tagi: CBS
Źródło: film.interia.pl

ViacomCBS chce większej różnorodności rasowej przy produkcjach

14.10.2020 20:53

ViacomCBS Networks International ogłosił wprowadzenie polityki różnorodności do wszystkich produkcji zlecanych w 180 krajach. Od lipca takie zasady obowiązywały w Wielkiej Brytanii.

Tagi: CBS
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Whoopi Goldberg, James Marsden i Alexander Skarsgard w serialu "Bastion" (wideo)

12.10.2020 20:41

Platforma CBS All Access ujawniała oficjalny trailer serialu na podstawie powieści "Bastion" Stephena Kinga.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

MTV 80s i MTV 90s zastąpiły VH1 Classic i MTV Rocks. „Zróżnicowana muzyka, oparta na hitach i najpopularniejszych teledyskach”

07.10.2020 20:56

Na początku tygodnia stacja VH1 Classic zmieniła się na MTV 80s, a kanał MTV Rocks został zastąpiony przez MTV 90s. - Anteny oferują naszym odbiorcom zróżnicowaną muzykę, opartą na hitach i najpopularniejszych teledyskach z obu dekad - komentuje portalowi Wirtualnemedia.pl Dorota Neef, kids, youth brands & tam director ViacomCBS Networks CEE.

Tagi: CBS
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Polskie produkcje "Dzieci siostry Bernadetty" i "Kryminalne akta inspektor Biskupskiej" jesienią w CBS Reality

25.09.2020 21:33

Kanał kryminalny CBS Reality wyemituje dwie polskie produkcje - 26 i 27 października będą to "Dzieci siostry Bernadetty", a od 2 listopada będzie można oglądać serię "Kryminalne akta inspektor Biskupskiej".

Tagi: CBS
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Serwis Paramount+ wystartuje globalnie w 2021 roku

17.09.2020 20:52

Należący do ViacomCBS serwis streamingu wideo CBS All Access zmienia nazwę na Paramount+. Po rebrandingu platforma trafi na rynki poza USA, na początek do Australii, Skandynawii i wybranych krajów Ameryki Łacińskiej. W ofercie znajdą się kanały telewizyjne należące do ViacomCBS, a także filmy i seriale, w tym oryginalne tytuły wyprodukowane na potrzeby Paramount+.

Tagi: CBS
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Olivier Jollet nowym dyrektorem w ViacomCBS Networks International. Odpowiada za produkty cyfrowe w regionie EMEAA

03.09.2020 20:27

Olivier Jollet, obecny szef należącej do ViacomCBS platformy Pluto TV na Europę otrzymał dodatkowe stanowisko. Jest także dyrektorem w spółce ViacomCBS Networks International (VCNI) odpowiedzialnym za rozwój produktów cyfrowych w regionie Europy, Bliskiego Wschodu, Afryki i Azji (EMEAA). Do jego zadań będzie należało wprowadzenie na rynek planowanego przez ViacomCBS nowego serwisu SVoD.

Tagi: CBS, Doda
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Pierwsza zapowiedź serialu "Bastion" Stephena Kinga

01.09.2020 20:43

W trakcie gali MTV Video Music Awards, która odbyła się w Nowym Jorku, platforma CBS All Access zaprezentowała pierwszy teaser miniserialu na podstawie powieści "Bastion" Stephena Kinga.

Tagi: CBS
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami