Klatka.pl
Wiadomości z tagiem CBS  RSS
"Clarice": Jest zwiastun serialowej kontynuacji "Milczenia owiec"

12.01.2021 14:54


„Najwyższy czas wyjść z ukrycia, Starling” – padający w zwiastunie serialu kryminalnego „Clarice” cytat można uznać za motyw przewodni produkcji, która na antenie stacji CBS zadebiutuje już w czwartek 11 lutego. Bohaterka głośnego „Milczenia owiec” powraca rok po konfrontacji z seryjnym mordercą znanym jako Buffalo Bill.

Tagi: CBS
Źródło: film.interia.pl

MTV Global nowym kanałem ViacomCBS, nadawca czeka na udzielenie koncesji

11.01.2021 20:44

Firma ViacomCBS złożyła wniosek do czeskiego regulatora medialnego RRTV o licencję na nadawanie satelitarne kanału MTV Global.

Tagi: CBS
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Więcej treści od ViacomCBS w serwisie Hulu. Na liście Comedy Central, MTV i Nickelodeon

07.01.2021 20:26

Należący do Disneya serwis streamingowy Hulu oraz koncern ViacomCBS zawarły długoletnią umowę, w ramach której na platformie ma się pojawić więcej treści pochodzących od ViacomCBS. Subskrybenci otrzymają dostęp między innymi do kanałów Comedy Central, MTV oraz Nickelodeon.

Tagi: CBS, Disney
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Raffaele Annecchino prezesem i dyrektorem generalnym ViacomCBS Networks

14.12.2020 20:19

Raffaele Annecchino został mianowany prezesem i dyrektorem generalnym ViacomCBS Networks International (VCNI). Zastąpił Davida Lynna, który odchodzi z firmy po 24 latach.

Tagi: CBS
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Zło przeciwko dobru na nowym plakacie promującym ''Bastion''

28.11.2020 9:39

Adaptacja powieści Stephena Kinga Bastion to jedna z najbardziej oczekiwanych premier CBS All Access. Zbliżająca się data debiutu powoduje, iż w sieci co rusz pojawiają się nowe materiały promocyjne. Aktualnie jest to nowy plakat, który znajdziecie w dalszej części tego artykułu.

Tagi: CBS
Źródło: fdb.pl

Bertelsmann kupuje od ViacomCBS wydawnictwo Simon & Schuster. Cena: 2,17 mld dolarów

26.11.2020 20:46

Niemiecki koncern medialny Bertelsmann kupi od holdingu ViacomCBS firmę Simon & Schuster, jednego z największych wydawców książek na rynku w USA. Wartość transakcji realizowana w gotówce wynosi 2,17 mld dolarów, jej zakończenie zaplanowano na początek 2021 r. Simon & Schuster będzie funkcjonowało jako niezależny podmiot w ramach struktur Penguin Random House, wydawcy należącego do Bertelsmanna.

Tagi: CBS
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Nowa fala redukcji w ViacomCBS. Pracę straci 100 osób

20.11.2020 20:52

Medialny koncern ViacomCBS zapowiedział nowy etap redukcji pracowników. Posady ma stracić 100 osób z segmentów zajmujących się operacjami finansowym oraz sprzedażą reklam. Zwolnienia są następstwem połączenia Viacom z CBS oraz pandemią koronawirusa.

Tagi: CBS
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Stacja CBS dąży do tego, by połowę obsady ich programów stanowiły osoby kolorowe

10.11.2020 17:51


CBS stawia na różnorodność. Stacja produkująca tak popularne reality show jak „Survivor”, „Big Brother” i „The Amazing Race” ogłosiła w poniedziałek 9 listopada, że zamierza zwiększyć różnorodność etniczną występujących w jej programach bohaterów. Według nowych założeń przynajmniej 50 proc. obsady programów CBS stanowić będą osoby określane skrótem BIPOC – Black, Indigenous, and People of Color (czarni, tubylczy i kolorowi).

Tagi: Amazon, CBS
Źródło: film.interia.pl

ViacomCBS uruchamia firmę VIS Kids do produkcji treści dla dzieci. Na czele Nina Hahn

27.10.2020 20:37

Koncern ViacomCBS uruchomił w swoich strukturach firmę VIS Kids, która zajmie się produkcją treści dla dzieci i młodzieży. Materiały mają być przeznaczone głównie dla firm zewnętrznych, VIS Kids jest kierowana przez Ninę Hahn, szefową rozwoju Nickelodeon International.

Tagi: CBS
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Klatka.pl
Kontakt z nami